Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Wyniki PTTK.pl
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2005-01-14 12:31:24

Witam!!!

Cytuję za http://www.internetstandard.com.pl/:

[i]"Można powiedzieć - w końcu jest! Polskie Badanie Internetu, które obejmuje swoim pomiarem ponad 3 tys. witryn polskich i zagranicznych, ostatecznie ujrzało światło dzienne. Internet Standard przedstawia rankingi oglądalności serwisów internetowych w poszczególnych kategoriach, zgodnie z nowym drzewem mediów PBI. Sprawdź, kto jest na prowadzeniu!"[/i]

Oczywiście - co wiadomo również ze wszystkich innych badań - na prowadzeniu jest Onet.pl z prawie siedmoma milionami użytkowników.

Natomiast, czy wśród 3 tysięcy najpopularniejszych polskich witryn znalazło się jakieś skromne miejsce dla naszego serwisu? Jeśli tak to jakie?

Odpowiedź na to pytanie przynosi strona 12 rankingu:
http://www.internetstandard.com.pl/megapanel/index.asp?id=&strona=12
Pozycja 596:
596 [b]pttk.pl[/b] 79 034 użytkowników, 963 948 odsłon.
Daje nam to zasięg w wysokości 0,87% co oznacza, że naszą stronę odwiedza 1 na 115 internautów w Polsce.

Za nami w tyle zostały takie serwisy jak podatki.pl (662 miejsce), pascal.pl (669 miejsce), serwis Życia Warszawy, Naszego Dziennika, a nawet Prezydenta RP (1024 miejsce).

Badanie było prowadzone w październiku 2004 roku.

Mam nadzieję, że ta wiadomość mimo wszystko przyda się Wam w dyskusji przedzjazdowej. Bowiem z internetu korzystają przede wszystkim ludzie młodzi, wykształceni i mieszkańcy miast. Ciągle mamy u nich szansę!!!

Pozdrawiam,
Łukasz

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?