Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Drobne porządki.
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2005-01-12 12:42:33

Witam!!!

1)
Serdecznie proszę Kol. Krzyśka Rostka o zmianę nicka. Uznać muszę argumenty Lecha, że nick Twój jest złośliwością ku niemu skierowaną. Jeżeli chcesz go przekonywać do swoich racji czyń to argumentami w treści postów.

2)
Proszę Kol. Antoniego Mosingiewicza o zaprzestanie wysyłánia postów zawierających wyłącznie linki do swoich wcześniejszych wypowiedzi. Dobrym zwyczajem jest założenie, że argumenty wystarczy przytoczyć raz i nie trzeba ciągle o nich przypominać. Jeżeli rozmówcy nie odpowiedzieli na Twoje posty w innych wątkach - znaczy widocznie nie mieli nic do powiedzenia w tej sprawie lub z innych przyczyn woleli zachować milczenie. Zwrócić im uwage na swoje listy - gdy przypuszczasz, że je przeoczyli - możesz wyłącznie na priv. Obaj członkowie Prezydium ZG PTTK piszący na Forum są zarejestrowani w dziale "Ludzie PTTK" i formularz w ich profilach umożliwia wysłanie do nich maila.
Wszystkie wiadomości z samymi linkami usunąłem, a w wątku gdzie o takowe linki prosił Edek umieściłem wszystkie podesłane przez Ciebie linki w jednym poście.

Serdecznie proszę obu kolegów o spełnienie moich próśb.

Z poważaniem,
Łukasz Aranowski
Moderator Forum PTTK

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?