Zgłoszenie do moderatora
Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.
Zgłaszana wiadomość
Temat: Re: Rajdy indywidualne.
Autor: Łukasz B.
Data: 2005-01-01 20:56:09
>>Pięczątki można albo zbierać na czymkolwiek i potem wyciąć i wkleić za pomocą kleju do tak przygotowanej kroniki. Albo zeskanować i wkleić w postaci skanu już na etapie pisania kroniki na komputerze.
Gdyby wszyscy weryfikujący odznaki turystyczne i krajoznawcze honorowali takie potwierdzenie byloby super. Będąc na jakiejś wycieczce nie mialem książeczki by tam potwierdzić zwiedzenie muzeum to kupilem kartkę pocztowa z muzeum i tam przybiłem pieczątkę. Przed weryfikacją odznaki zapytałem czy to może być potwierdzeniem odzyskałem odpowiedz, że nie bardzo. Co ciekawsze gdy dałem do weryfikacji dwie książeczki (różne odznaki) i w jednej napisalem ze potwierdzenie znajduje sie w drugiej (równiez dołączylem) książeczce to weryfikator mi tego nie uznał (w dodatku powiedział ze "my weryfikatorzy nie honorujemy takich potwierdzeń" a gdy zapytalem innego weryfikatora to powiedzial ze powinno sie uznawac wszystkie potwierdzenia). czasami mam wrazenie ze ważniejsza pieczatka niz zwiedzenie... :(
Troszke to zniechęca zdobywanie odznak...
pzdr. Co o tym myślicie ?!