Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Spór o odznakę
Autor: Przodownik 1811
Data: 2004-12-10 12:05:38

>Dziwię się tylko, że członek PTTK
>tak nie lubi PTTK

Mylisz pojęcia. Są rzeczy, których nie da się lubić niezależnie w od nazwy organizacji. I tu nie chodzi o nie lubienie PTTK, a tylko tego, co w nim złe i co by wymagało naprawy. Procesowanie się PTTK z PTT o odznakę z kozicą uważam za kompletny nonsens, przysłowiowe puszczanie pary w gwizdek, zamiast w tłoki.

Jeszcze raz pozwolę sobie zauważyć, że w tym całym procesie chodzi właściwie o "kradzież" fikcyjnego (w ogóle nie używanego) symbolu graficznego, bo prawnie obowiązującym znakiem naszego stowarzyszenia jest okrąg symbolizujący kompas z zielonym konturem Polski i biało-czerwoną igłą magnetyczną oraz napisem PTTK. Popatrz w górę na tej stronie. Gdzie tam widzisz kozicę? Logo PTTK nie zawiera tego symbolu.

Zamiast kruszyć kopie o jakąś nie używaną symbolikę, powinni się zająć np. schroniskami, bo sytuacja niektórych obiektów jest naprawdę tragiczna.

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?