Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Deklaracja
Autor: Zbyszek Wygoda
Data: 2004-11-26 14:06:55

>Bardzo to szlachetna inicjatywa i należą się Wam słowa wielkiego uznania. "Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie" - mówi znane przysłowie.(...) Jeśli zaistnieje taka potrzeba z pewnością skorzystamy (jeśli nie nasz klub, to może inna grupa inicjatywna) z Waszej pomocy. Bo koledzy z Wrocławia, którzy - mimo że tak blisko nas - zamiast już dawno wyjść z podobną ofertą pomocy, podejmowali w przeszłości - jeśli już - to nicjatywy przypominające rzucanie kłód pod nogi<

Lechu! Możemy się kłócić i w większości spraw z Tobą się nie zgadzam, a nawet drę udry. Ale rzeczywiście nie widzę powodu, dla którego nasza pomoc nie mogła by być dla Was przydatna. Myślę, że paru moich kolegów - przewodników sudeckich z Gliwic też by się do tego przyłączyło - pod warunkiem, że ktoś od was zajmie się formalną organizacją kursu - bo tego nie bylibyśmy w stanie robić. Chcieć to móc.
Deklaracja pozostaje w mocy
Pozdr.
Zbyszek

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?