Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Dyskusja przedzjazdowa
Autor: ~Rzep
Data: 2004-11-24 22:52:10

Na co "idą" Wasze składki warto sprawdzić na poziomie Zarządu Oddziału bo to on decyduje o tym czy część (znaczącą) z nich zostawić bezpośrednio w kołach-klubach gdzie są wpłacane przez członków PTTK. Gwoli przypomnienia według mojej wiedzy nie ma związku między "byciem" członkiem Zarządu Oddziału a uzyskaniem mandatu delegata na Zjazd Oddziału. Nie bardzo też rozumiem spiskowej teorii dziejów kryjącej się w założeniu, że Wasz delegat (Oddziału ?) zostanie "wycięty" na konferencji regionalnej.
"O przysługiwaniu dotacji" obojętnie w jakiej dziedzinie i niezależnie od poziomu struktury PTTK najwyższy czas zapomnieć.I to nie tylko ze strony "brzydkiego" PTTK.Niestety trzeba się nieco namozolić nad stertą papierów i wygenerować jakiś sensowny program by liczyć na grosz publiczny, o który nie jest łatwo i którego nikt dla PTTK za sam fakt istnienia nie spieszy się wysupłać i to jest proza codziennego funkcjonowania stowarzyszenia niezależnie od tego czy jest to PTTK czy też klub miłośnikow czegoś tam.

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?