Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: ptanie.....?
Autor: Zbyszek Wygoda
Data: 2004-11-21 19:40:43

Tak, moje poglądy są liberalne, bo to lepsze, niż restrykcyjne i szukanie dziury w całym, byle tylko prywatne wojenki na forum toczyć. Dokładnie jak moje, tak i Twoje poglądy obciążone są w rażący sposób ładunkiem subiektywizmu, wynikającym z doświadczeń osobistych. Tak bardzo nienawidzisz przewodników i tak bardzo zarazem bronisz "honoru" odznaki przewodnickiej - co najmniej dziwne.

Jak wspomniałem, przedstawię Ci opinię prawną w tym tygodniu, która pewnie Cię nie przekona, bo Ty wiesz najlepiej, ale przynajmniej da forumowiczom do myślenia - pieniactwo nie jest mile widziane.

Podsumowując - mam prawo do symbolu, mam prawo używać go GDZIE CHCĘ, jeżeli tylko nie godzi to w dobre imię organizacji do której ten symbol należy.

A na koniec - JAK ZWYKLE nie odpowiedziałeś na moje pytanie, co z przewodnikami tatrzańskimi (czy nawet wysokogórskimi) używającymi blachy tatrzańskiej na swoje konto, co z przewodnikami zakładowymi itd. Nie odpowiedziałeś, bo pytanie niewygodne, prawda? Bo przecież gdyby nie mogli tego robić, dawno PTTK by im zabroniło. Dlaczego nie komentujesz wątków, które stawiam w dyskusji. tylko ciągle piszesz swoje? Zwróć uwagę na swoje wypowiedzi - większość nie ustosunkowuje się do moich pytań (o co proszę Cię od kilku miesięcy!!!), tylko obsesyjnie powtarza w kółko to samo. Nie musisz się ze mną zgadzać, ale to napisz, udowodnij, ustosunkuj się do moich PYTAŃ, a nie powtarzaj w kółko swoją mantrę. Umiejętność dyskusji polega m.in. na wysłuchiwaniu drugiego i odpowiadaniu mu na jego tezy, a nie pisaniu ciągle "Twoja wypowiedź tylko dobitnie potwierdza słuszność znanej rzymskiej sentencji" itd.

Z poważaniem
Zbyszek

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?