Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: wrocławskie piekiełko
Autor: ~Góral sudecki
Data: 2004-11-04 09:16:20

Tomku,

nauczony wydarzeniami lat ostatnich w naszym pięknym kraju powinieneś był zabrać z sobą na rozmowę kwalifikacyjną dyktafon. Nagranie byłoby przecudowne, możnaby je powiesić gdzieś w internecie, zainteresować jakieś piśmidło, zrobić z niego piękny dowód przed sądem koleżeńskim albo i powszechnym (proces o symboliczną złotówkę ubódłby towarzystwo do żywego ;-) ).
Po drugie nie widzę potrzeby formalnej odbywania kursu przez przewodnika beskidzkiego, sudeckiego i terenowego-dolnośląskiego w celu zdobycia uoprawnień. Artykuł 22 i 22a ustawy jest przecież sformułowany jasno a niedopuszczenie do egzaminu następuje w formie decyzji administracyjnej i podlega kontroli SA. Jedyne co dałby Ci taki kurs to pewnie trochę wiedzy. Ale i na to jest sposób - jako właściciel biura zorganizuj taki kurs - ugryź ich w najczulsze miejsce. Kadrę znajdziesz w znanych nam okolicach bez problemu. A i jeszcze pewnie coś zarobisz ;-)

Powiem jeszcze na zakończenie - niczego innego się nie spodziewałem, trąd umysłowy okazuje się być nadzwyczajnie zaraźliwy, a pierwsze objawy choroby wystąpiły już jakiś czas temu.

Pozdrawiam
Andrzej

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?