Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: GOT
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2003-01-21 15:00:17

> Po co właściwie mam nalezeć do PTTK?

No dobrze...
Przepraszam, ale będzie osobiście.

Jeżeli chodzi o czynniki materialne - to mnie też nie zwraca się składka. A ja płacę jeszcze wyższą, bo w tym roku poza 28 złotych składki PTTK zapłacę również 12 złotych składki swojego klubu - razem 40 złotych. Kupa kasy no nie? Aby się zwróciło musiałbym w schroniskach (średnia cena około 16 złoty) przespać dwa tygodnie - nie ma na to szans.

Czy jednak sprowadzanie członkostwa PTTK do zniżek ma jakikolwiek sens?

Po co Renato zdobywałaś GOT? Dla zniżek? Przecież ich nie ma.

W życiu każdego z nas jest potrzeba należenia do jakiejś wspólnoty. Ja należe do wspólnoty, która nazywa się PTTK. Mam tu swoich przyjaciół, kolegów, dalszych znajomych, a nawet wrogów - jak w każdej wspólnocie. Razem jeździmy w góry i w doliny, wspieramy się wzajemnie, razem przeżywamy nasze radości i smutki.

Dzięki PTTK i ludziom w nim zrzeszonym nauczyłem się tego wszystkiego co wiem dzisiaj. To tu na różnych kursach i wyjazdach poznałem geografię i historię swojego kraju. To dzięki ludziom o podobnych zainteresowaniach, których spotkałem i poznałem dzięki Towarzystwu nauczyłem się obsługi mapy i kompasu, nauczyłem się świadomej wędrówki, nauczyłem się jak chronić i podziwiać przyrodę.

Nie mam talentu i nie rozpisze się za bardzo. Ale mam nadzieję, że jak dodasz do tego co Ci napisałem własne przemyślenia - zrozumiesz dlaczego warto zainwestować w ten rzekomo "bezwartościowy" zielony kartonik.

Pozdrawiam,
Łukasz Aranowski

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?