Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Nowy regulamin OKP
Autor: ~Robert Respondowski
Data: 2004-08-20 11:35:36

W związku z pracami nad drugim wydaniem książkowym Kanonu Krajoznawczego Polski zmieniliśmy kilka obiektów. Doszły nowe obiekty z listy UNESCO (kościółki małopolskie), obiekty z listy Pomników Historii Narodu Polskiego (np. Twierdza w Srebrnej Górze, Kopalnia Soli w Bochni, Park Mużakowski) oraz Park Narodowy "Ujście Wart". Weszły też nowe obiekty (np. Muzeum-Zamek Sułkowskich w Bielsku-Białej, zespół zamkowo-parkowy w Żywcu, zespół radiostacji w Gliwicach, ruiny zamku w Olsztynie, Park Jurajski w Bałtowie, Jaskinie Mechowskie, wieża widokowa na Wieżycy, skansen miniatur (Pobiedziska) i kilka innych). Wypadły niektóre obiekty, np. Biblioteka Śląska w Katowicach. Kilka obiektów zamieniliśmy, np. Górę Parkową na kościół w Głuchołazach, Górę Zelejową na Kadzielnię w Kielcach. Za kilka, po CZAK-u w Toruniu, na stronie

http://otk.optics.polsl.gliwice.pl/

zamieszczę wszystkie zmiany (jest jeszcze kilka wątpliwości - musimy to wyjasnić w gronie Komisji Krajoznawczej z udziałem współatorów Kanonu.
Robert R.

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?