Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Uwaga forumowicze!
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2004-08-02 10:01:32

Cześć!!!

> A nie lepiej str_replace("<", $tresc_posta) albo jeszcze prościej:
> htmlentities($tresc_posta)

Hihihi... :-)
Kiedys tak było - w początkach Forum. Niestety utrudniało to troche życie przy potrzebie użycia HTML przez np. moderatora w celu dodania opisu czemu wiadomość została ocenzurowana itp.

Pewnie przy pisaniu skryptu do logowania (co czeka mnie niebawem) przebuduję trochę administrację Forum i zamienianie znaków specjalnych na ich HTML-owe odpowiedniki wróci. :-)

Wprowadzę też specjalne komendy - jak np. na Wikipedii i każdy będzie mógł pogrubić lub pochylić fragment listu.

> PS. 2. Łukaszu, czyżby uśmieszek ; - ) zamieniany był na taką samą
> ikonkę jak : - ) ... Czy też to ja gdzieś się kopnąłem??? Gdyby tak
> było to zupełnie zmieniałoby to sens wiadomości. :-(

Niestety jest. Z powodów mojego lenistwa - nie chciało mi się (nie umiałem) narysować ikonki ze zmrużonym oczkiem - sprawa jest jak najbardziej do naprawienia - jeśli ktoś takową narysuje i podeśle - podmienię w każdej chwili. Ikonki wstawiane są nie przy edycji, a przy wyświetlaniu listu, co oznacza, że podmieni się we wszystkich postach - również tych wcześniejszych.

Ja ZUPEŁNIE nie mam talentu graficznego, więc jeśli ktoś z Was mógłby narysować porządnie ikonki (również te co są) od nowa i ładniejsze, przy zachowaniu zasady, że powinny to być GIF-y 15px na 15px nie więcej jak 4-kolorowe i zajmujące nie więcej jak 150 bajtów.

Wtedy możemy na ikonki zamieniać nie tylko uśmieszki : - ) i ; - ) ale również te skrócone (bez noska) oraz powymyślać ikonki (na wzór tych z GG) na różne inne sytuacje. Ja jestem otwarty - byle byłyby ładne i znikąd nie zerżnięte! :-)

Pozdrawiam,
Łukasz

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?