Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Opłaty w Stołowogórskim PN
Autor: ~turysta prawnik
Data: 2004-07-30 09:16:02

Panowie! proszę zanim podniesiecie larum i zaczniecie obrażać ludzi, przeczytajcie akty prawne obowiązujące i już nieaktualne. Dopiero wtedy wypowiadajcie sie publicznie. Nie neguję faktu, że przewodnicy powinni byc zwolnieni z opłat za wstęp do parków narodowych, ale pretensje prosze kierować do ustawodawców (Ministerwo Środowiska, ul. Wawelska w W-wie,Sejm RP ul. Wiejska). Parki Narodowe nie są instytucjami komercyjnymi! Panowie! na miłość Boską! troche rozsądku. Dyrekcje zarządzaja majątkiem skarbu państwa. A jeszcze jeden fakt. Pan Z.W. powołuje sie na rozporządzenie w Karkonoskim PN (dostepne na stronie www.kpnmab.pl).W Karkonoskim Parku obowiązuje rozporządzenie nr 12/2004 w sprawie opłat za wstęp z dnia 30.04.2004 r (!?), które zostało oparte na podstawie ustawy z dnia 16 października 1991 roku (!), czyli ustawie, która z dniem wejścia w życie tego roporządzenia juz przestała obowiązywać!!!!!!
Zainteresowanych odsyłam na stronę Ministerstwa Środowiska, gdzie znajdziecie cały tekst nowej ustawy oraz do kwartalnika TATRY nr 3(9)lato 2004 str.8.
Z turytycznym pozdrowieniem!

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?