Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Przeszukaj Forum członków i sympatyków PTTK

Przeszukiwanie forum

Wyszukiwanie

Poszukiwana fraza:
Poszukiwany autor: zgredred

Pasujących wiadomości: 6

Znalezione wiadomości

GOT naliczanie różnymi metodami
Autor: zgredred
Data: 2019-02-03 19:46:16
Hej. Z tego co się orientuję wielu się nad tym zastanawia ale nikt nie pyta by uniknąć hejtu :) Ja spróbuję ;) Nie ma zapewne doskonałego sposobu bez wad którym naliczamy punkty GOT. Ale który jest najdokładniejszy? Zastanawia mnie duża rozbieżność. Wiem że podobnych tematów jest wiele ale chyba nie było jeszcze porównania, zapraszam do dyskusji, może coś źle zrobiłem albo z któregoś programu należy zrezygnować definitywnie Za przykładową trasę obrałem wczorajszy wypad w Góry Sowie. Dokładny przebieg trasy według tradycyjnej mapy: Start Przełęcz Jug...

Re: Kajakowa Odznaka Turystyczna - pomocy
Autor: zgredred
Data: 2019-02-03 12:19:55
Haha faktycznie można by było zrewitalizować tę instytucję ;) Z pieczątkami robi się problem prawny jak już wyżej ktoś wspomniał, ale również zamieszanie, zdarza się że trzeba ich szukać po jakichś sklepach zamiast się dobrze bawić na wycieczce. Moim zdaniem do weryfikacji powinny wystarczyć zdjęcia na których jest osoba zainteresowana w charakterystycznym punkcie trasy. przecież wszyscy mamy aparaty przy sobie, chociażby przy telefonie ;)

Kajakowa Odznaka Turystyczna - pomocy
Autor: zgredred
Data: 2018-11-16 15:59:29
Witam, przeczytałem właśnie regulamin i wskazówki w książeczce. Mam kilka pytań. Może ktoś się orientuje i pomoże jest napisane; Kilometry zaliczane do zdobycia odpowiedniego stopnia TOK uzyskuje się za przepłynięcie szlaku wodnego w kajaku lub kanadyjce. moje pytanie - czy określenie "szlak wodny" znaczy szlak kajakowy czy chodzi tu po prostu o przepłynięty odcinek jest napisane; szlak wodny(rzeki,pojezierza)... czy oznacza to że pływanie po morzu się nie zalicza? Pływam zazwyczaj swoim kajakiem w dzikich miejscach i nie mam skąd pieczątki wzi...

Re: Weryfikacja GOT Wrocław
Autor: zgredred
Data: 2018-10-31 12:19:36
Sprawdzałem na stronie i nie ma takiej informacji, na 3 maile nie dostałem jeszcze odpowiedzi...

Re: Kto pomoże rozpoznać góry w tle?
Autor: zgredred
Data: 2018-10-31 11:49:19
Witam Poznaję to miejsce doskonale. Widok z Sokolicy na Masyw Trzech Koron. skałki od lewej strony to Zamkowa Góra 799mnpm kolejne Wielka Pustelnica 684mnpm a nad ludźmi prawdopodobnie Białe Skały 749mnpm pozdrawiam ;)

Weryfikacja GOT Wrocław
Autor: zgredred
Data: 2018-10-31 10:57:38
Witam. Wracam po latach do zdobywania odznaki GOT. Wyleciałem troszkę z obiegu informacyjnego i wiem że na pewno forumowicze mi pomogą :) gdzie i o której we Wrocławiu mogę zweryfikować książeczkę?