Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Przeszukaj Forum członków i sympatyków PTTK

Przeszukiwanie forum

Wyszukiwanie

Poszukiwana fraza:
Poszukiwany autor: KK27

Pasujących wiadomości: 3

Znalezione wiadomości

Re: A ja polecam Turbacz
Autor: KK27
Data: 2007-10-23 21:34:12
Nie wiem jaki cud musiał nastąpić, że w ciagu tygodnia schronisko na Turbaczu - z dosyć podłego miejsca - zamieniło się w "aspirujące do najlepszych w Polsce"... Zwłaszcza - jeśli chodzi o "profesjonalną i miłą obsługę" i ogólną atmosferę schroniska.

Re: Niestety - Turbacz zawiódł :(
Autor: KK27
Data: 2007-10-18 11:19:08
Zazwyczaj nocuję na MAciejowej - i potwierdzam - tamto schronisko faktycznie ma klimat i pozwala odpocząć turyście na łonie przyrody ( a nie - przeszkadza w tym - jak np. Schronisko na Turbaczu). W ostatnim okresie - dobrze wspominam również nocleg na Przegibku i "pod Bereśnikiem" w Szczawnicy.

Niestety - Turbacz zawiódł :(
Autor: KK27
Data: 2007-10-15 12:12:01
Nocowałam 2 dni temu (z soboty na niedzielę) - wraz z mężem w schronisku na Turbaczu. Dużo chodzimy po górach - i muszę stwierdzić, że byłam zszokowana tym co zastałam na Turbaczu. Jest przepaść między Turbaczem a np. schroniskiem na Maciejowej, Krawcowym Wierchu itp. w których ostatnio byliśmy. Schronisko na Turbaczu nie nadaje się na odpoczynek dla miłośników gór - ceniących spokój, życzliwosć, górską atmosferę i przyrodę. Nocowaliśmy w jadalni (tylko we dwójkę) gdyż - oprócz apartamentu- w pokojach nie było miejsca. Niestety - w schronisku na Turbaczu...