Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Przeszukaj Forum członków i sympatyków PTTK

Przeszukiwanie forum

Wyszukiwanie

Poszukiwana fraza:
Poszukiwany autor: Buprestis

Pasujących wiadomości: 4

Znalezione wiadomości

Re: Powrót do GOT po latach - niejasna interpretacja
Autor: Buprestis
Data: 2018-05-05 16:20:07
Super! Cieszę się niezmiernie :D P.S. Czy można powtórnie nabyć zgubioną lata temu (ale zdobytą :D ) popularną?

Re: Powrót do GOT po latach - niejasna interpretacja
Autor: Buprestis
Data: 2018-05-05 15:21:02
Dziękuję za rozwianie wątpliwości :) Niemniej jednak mam jeszcze 2 pytania: 1. Czy kolejność odbytych wycieczek, wpisywanych w ewidencję, musi być chronologiczna? Chciałem wpisać "zaległości", a uzupełniłem już wypady bieżące. 2. Na niektórych wycieczkach nie zebrałem pieczątki, mimo, że była taka możliwość (obecne schroniska PTTK), jednak posiadam fotografie. Czy będą one stanowiły podczas weryfikacji wiążący dowód mojej obecności tamże? :)

Re: Powrót do GOT po latach - niejasna interpretacja
Autor: Buprestis
Data: 2018-05-03 23:40:05
Jeszcze jedno pytanie: " Nie zalicza się punktów uzyskanych na wycieczkach przebytych tą samą trasą i w tym samym kierunku w toku zdobywania tego samego stopnia GOT PTTK." Czy znaczy to, że schodząc ze szczytu tym samym szlakiem, jakim go zdobyłem, punkty nie zostaną zaliczone?

Powrót do GOT po latach - niejasna interpretacja
Autor: Buprestis
Data: 2018-05-03 22:32:01
Witam wszystkich Miłośników podróży. Po wielu latach odnalazłem swoją starą książeczkę GOT i postanowiłem na powrót zbierać punkty. Sytuacja, z którą mam problem, przedstawia się następująco: - Uzbierałem w 2006 roku 80 punktów - za 50 z nich przyznano mi odznakę popularną, 30 pkt przeszło na małą brązową. - Oprócz owych 30 pkt zebrałem w następnym roku 54 pkt na poczet małej brązowej. Łącznie 84. Tu pojawia się mój problem z interpretacją niniejszego punktu: " Turystom zdobywającym ratalnie popularną lub małe GOT PTTK zalicza się punkty zdoby...