Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Prośba o interpretację

Autor: Krzyś [82.143.132.86]
Data: 2004-04-03 12:11:26
Tematyka: Tematyka ogólna

Otrzymałem wczoraj treść pisma od prezesa jednego z oddziałów w zachodniej Polsce ;-) dot wymogów jakie trzeba spełnic aby wyraził on zgodę na organizacje kursu i tu mam prośbe jak mam rozumieć punkt zformułowany w taki sposób

"g)preliminaż kursu, obejmujący faktyczne wpływy i wydatki; wszelkie dotacje wpływające na obniżenie kosztów wpisowego, powinny być potwierdzone pisemnym zobowiazaniem wskazanych instytucji /osób do udzielenia preliminowanej dotacji i wpłacenia jej na konto Oddziału ....... PTTK do dnia zakonczenia kursu."

Z tego co ja z tego zrozumiałem to mam przedstawic teraz zobowiązanie sie instytucji do której (w sierpniu lub wrzesniu)będę składał podanie o dotacje iż owa instytucja na pewno mi jej udzieli. Może ja sie nie znam ale żadna instytucja nie wyda mi czegoś takiego przed rozpatrzeniem podan (kurs miałby trwac od wiosny 2004 do jesieni 2005) tymbardziej iż termin składania wniosków o dotacje na rok 2005 (w np Urz Marszałkowiskim) upływa we z koncem września 2004 i rozpatrywane są one po tym terminie.
Tak wiec czy ja to właściwie interpretuje iż jest to punkt którego nie da sie zrealizowac czy tez sens tego punktu jest jakas inna.
Tak troche przypomina mi to sytuację z serialu "Alternatywy 4" w której prezes spółdzielni wymaga od petenta (prawie 50 letniego) zaświadczenia o zgonie rodziców (którzy zostali "u nich na mrozie")

Prośba o interpretację - cały wątek

wszystkich wiadomości w wątku: 7
data najnowszej wiadomości: 2004-04-22
pokaż wszystkie wiadomości

Prośba o interpretację Autor: Krzyś
Re: Prośba o interpretację Autor: ~Kąsliwy kuternoga
│└Re: Prośba o interpretację Autor: Krzyś
│ ├Re: Prośba o interpretację Autor: Przodownik 1811
│ │└Re: Prośba o interpretację Autor: ~Zbigniew Miśkiewicz
│ └Re: Prośba o interpretację Autor: Waldek
Re: Prośba o interpretację Autor: ~Jan Woszek