Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Re: Czy wolno spać przy granicy?

Autor: Basia Z. [157.25.5.67]
Data: 2004-03-24 18:24:37
Tematyka: Tematyka ogólna

To Straż Graniczna nie wie, a my mamy wiedzieć ?

Wg :
ROZPORZĄDZENIA
MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH
z dnia 7 października 1991 r.
w sprawie określenia zasad korzystania z wód granicznych oraz uprawiania turystyki w strefie nadgranicznej.
(Dz. U. z dnia 18 października 1991 r.)

§ 3. Organizowanie obozów lub biwaków w strefie nadgranicznej poza miejscami do tego przeznaczonymi może się odbywać po uprzednim powiadomieniu właściwego komendanta strażnicy Straży Granicznej.

I to wszystko.

Pozdrowienia.

Basia

Czy wolno spać przy granicy? - cały wątek

wszystkich wiadomości w wątku: 7
data najnowszej wiadomości: 2005-06-14
pokaż wszystkie wiadomości

Czy wolno spać przy granicy? Autor: ~kizi
Re: Czy wolno spać przy granicy? Autor: Basia Z.
Re: Czy wolno spać przy granicy? Autor: ~klopsik
│└Re: Czy wolno spać przy granicy? Autor: Łukasz Aranowski
Re: Czy wolno spać przy granicy? Autor: Krzyś
Re: Czy wolno spać przy granicy? Autor: ~Tomekk
 └Re: Czy wolno spać przy granicy? Autor: ~IXI