Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Re: Rozbudowanie działu Imprezy

Autor: Jurek
Data: 2003-09-24 15:28:49
Tematyka: PTTK w internecie

Reklama to ci, czy antyreklama.
Odpowiedź jest oczywista. Znamienity pomysł, który spalił po kilku raptem tygodniach.

A może by tak zmienić nieco formułę tego działu i przenosić (wyrzucać) po prostu niektóre pytamia np. wrzucając je na Forum do jakiegoś poddziału "Z pytań do Edka".

Wiele z tych niejednokrotnie prostych pytań (a dla zadających niejednokrotnie ważnych) znalazłoby swoją odpowiedź na tym forum. Przecież nie każdy zaglądający na stronę PTTK musi zaraz zaglądać na forum i wiedzieć, że może się o wiele spraw na nim zapytać. Nie ma się co dziwić, że jak ktoś już tu na stronę PTTK zajrzał i wpadł mu prosto w oczy anons "Zapytaj Edka", że chętnie korzysta z tego skrótu. Nie zawsze ludzie mają czas by wertować cały serwis a potrzebują szybkiej odpowiedzi. Niejedni poprostu tego nawet niepotrafią, nie posiedli jeszcze umiejętności korzystania z wyszukiwarek.

Myślę, że powinno się to usprawnić zamieszczając stosowny tekst na stronie "Zapytaj Edka", że pytanie na które niebędzie wymagana odpowiedź przez Kol. Edka zostanie przekazane na forum do działu i tutaj można podać link do działu Forum oczywiście podkreślone inną większą trzcionką i w ostrym kolorze.

Sądzę, że wówczas i wilk będzie syty i owca cała, a niejeden który niedoczekałby się na odpowiedź na forum uzyska ją w miarę szybko i zajrzy tutaj jeszcze nie raz, czego zapewne nie można powiedzieć o obecnej sytuacji.

Pozdrawim
Jurek

Rozbudowanie działu Imprezy - cały wątek

wszystkich wiadomości w wątku: 7
data najnowszej wiadomości: 2003-09-24
pokaż wszystkie wiadomości

Rozbudowanie działu Imprezy Autor: ~Radek Siekierzyński
Re: Rozbudowanie działu Imprezy Autor: Łukasz Aranowski
│└Re: Rozbudowanie działu Imprezy Autor: Basia Z.
│ └Re: Rozbudowanie działu Imprezy Autor: Jurek
│  └Re: Rozbudowanie działu Imprezy Autor: Basia Z.
│   └Re: Rozbudowanie działu Imprezy Autor: Łukasz Aranowski
Re: Rozbudowanie działu Imprezy Autor: Basia Z.