Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Re: Noclegi w schroniskach

Autor: ~Mysza [81.210.17.42]
Data: 2003-09-23 09:39:58
Tematyka: Tematyka ogólna

Teraz faktycznie jest już mniej ludzi wię z miejscami nie powinno być problemu. Jeśli jednak kiedyś (raczej nie w tym okresie) trafisz na pełne schronisko to: Mogą Cię odesłać do innego jeśli jesteś tam w stanie dojść przed zmrokiem, jeśli jest już późno to nie mogą Cie nie przyjąć. I raczej się nie zdarza aby nie przyjęli.
Odnośnie pokoi to mówisz, że chcesz nocować w sali wieloosobowej i taką dosztaniesz. To czy będziesz z kimś w pokoju, to zależy od ilości ludzi. Jeśli np. w pokoju 9-cio osobowym mają już dwójkę turystów, to raczej Was dołączą do nich niż dadzą osobny pokój. Ponoszą przecież koszty prądu, ogrzewania. Jeśli jednak w takim pokoju jest już sześć osób to dadzą wam osobny. Nie stłaczają ludzi na siłę.
A pomysł na nocowanie w schronisku jak najbardziej popieram. Nic nie odda klimatu shroniska. Wieczorem, gdy turyści już zejdą ze szlaku i zostaną tylko Ci co nocują, gdy cisza ogarnie góry (ja nocowałam w górach) - to najpiękniejsze momenty z wyjazdu. A wszelkie ewentualne niedogodności są potem wspominane z rozrzewnieniem :-)
Życzę udanego wyjazdu.

Noclegi w schroniskach - cały wątek

wszystkich wiadomości w wątku: 4
data najnowszej wiadomości: 2003-09-23
pokaż wszystkie wiadomości

Noclegi w schroniskach Autor: ~Jonasz
Re: Noclegi w schroniskach Autor: Henek
Re: Noclegi w schroniskach Autor: ~Mysza
 └Re: Noclegi w schroniskach Autor: ~Jonasz