Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Nowe technologie

Autor: JAK
Data: 2023-05-01 14:47:38
Tematyka: PTTK w internecie

Przed nami Festiwal Sektor 3.0 „LEARN & GROW”, czyli jak rozwijać się i uczyć skuteczniej dzięki technologii ?

Przed nami Festiwal Sektor 3.0, który w dniach 17-18 maja br. odbędzie się online i w Warszawie. W tym roku pod hasłem Learn & Grow, czyli ucz i rozwijaj się ... dzięki nowym technologiom.
Podczas tegorocznej edycji odbędzie się kilkanaście wystąpień, rozmów i dyskusji, w ramach których poruszone zostaną następujące zagadnienia:
1. Transfery kompetencji: jak technologie zmieniają warunki uczenia się: jak transfer wiedzy i danych zmieniają rynek pracy, jak uczą się Zetki, Millenialsi, Gen-X i boomersi?
2. Edukacja w działaniu: jak zarządzać hybrydowo wiedzą i kompetencjami w zespole, jak wdrożyć kulturę zwinnego uczenia się w organizacji, jak współpracować ze sztuczną inteligencja?
3. Narzędzia rozwoju: jak uczyć się zwinnie i skutecznie z wykorzystaniem technologii, jak zarządzać wiedzą i budować cyfrowy drugi mózg, upskilling, reskilling, szkolenia – co wybrać?
Pierwszego dnia Festiwal będzie dostępny online, a nadawany ponownie z warszawskiego Kampusu Innowacji CIC (Cambrigde Innovation Center). Drugiego dnia odbędą się stacjonarne warsztaty typu master class i networking przy kawie w Google for Startups Campus Warsaw w Centrum Praskim Koneser. Dla społeczności Festiwalu będzie to pierwsza okazja od czterech lat do spotkania twarzą w twarz.
Podczas Festiwalu zostanie wręczona Nagroda Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności Sektor 3.0 w wysokości 40 tys. zł. Kapituła nagrodzi te organizacje, które jej zdaniem najlepiej wykorzystują technologie i zaprezentuje je, jako pozytywny przykład. Laureaci otrzymają dofinansowanie na działania statutowe.
Udział w Festiwalu jest bezpłatny. Rejestracja na stronie: https://2023.sektor3-0.pl/
Festiwal Sektor 3.0 realizowany jest w ramach programu „Sektor 3.0” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, a jego organizatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.
Organizatorzy: Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności
Patroni Honorowi: Akademia im. Leona Koźmińskiego, DELab UW, GOV TECH Polska, Prezydent M. st. Warszawy
Partnerzy Instytucjonalni: Innovation Campus, Ringier Axel Springer Polska
Główny Patron Medialny: Onet
Partnerzy Technologiczni: Microsoft, Orange, Google
Partnerzy Wspierający: No Fluff Jobs, CIC Warsaw, District Hall, Trend House, Fundacja Venture Cafe Warsaw, Koalicja na rzecz Polskich Innowacji, Miro, My Digital Life, WUD Silesia, Wikimedia
Patroni Medialni: Daily Web, ngo.pl, The Re:view
Turystyka w Żyrardowie:

http://www.zyrardow.pttk.pl

Żyrardów:

http://www.zyrardow.pl

Nowe technologie - cały wątek

wszystkich wiadomości w wątku: 1
data najnowszej wiadomości: 2023-05-01
pokaż wszystkie wiadomości

Nowe technologie Autor: JAK