Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Re: Naliczanie punktów GOT - chronologia

Autor: radmar [37.47.161.46]
Data: 2021-10-23 11:12:15
Tematyka: Odznaki

Wiele osób tak zaczynało, że gdy w końcu postanowili dać książeczki GOT do weryfikacji (ja miałem trzy) to się mocno zdziwili. Inaczej jest przy odznace OTP (Odznaka Turystyki Pieszej), gdzie od razu otrzymałem wszystkie odznaki małe.
Z tym, że ja od blisko 10 lat prowadzę co niedzielę po okolicznych lasach wycieczki w ramach klubu turystyki pieszej, stanowiąc zresztą pewną konkurencję dla PTTK ;-), więc nie byłem dla weryfikatora OTP osobą anonimową, która nagle przynosi książeczki OTP za 7 lat (od tego czasu posiadałem GPS-a i zapisywałem ślady), a jednocześnie Gorzów Wlkp. leży na styku dwóch, a można powiedzieć, że i trzech województw, więc wszystkie regulaminowe obostrzenia były spełnione.

Obecnie w tym roku będę weryfikował moją odznakę małą złotą GOT i cóż... Gdybym miał zaliczone wszystkie górskie wycieczki, to pewnie miał bym ją z rok wcześniej, ale w sumie frajda by była mniejsza... A teraz... zapisałem się do Klubu zdobywców korony gór Polski, mam książeczkę odznaki "Zdobywca Polskich Gór", którą wydaje fundacja z Jasła (której regulamin zresztą jest dużo mniej restrykcyjny, bo można wpisać szczyty z korony zdobyte przed otrzymaniem książeczki). Zamierzam zdobyć odznaki Sudeckiego Szlaku Głównego, (który zresztą mam zaliczony w wielu fragmentach i chyba zrobię wypis tych kawałków do osobnej książeczki) odznaki Kłodzkiego PTTK (gdyż Sudety mam najbliżej od miejsca zamieszkania - jakieś 250 km :/ . I zabawa jest dalej, a przecież o to chodzi aby chodzić po górach, cieszyć się doznaniami i przy okazji mieć jakieś cele do zdobycia. :-)

Naliczanie punktów GOT - chronologia - cały wątek

wszystkich wiadomości w wątku: 10
data najnowszej wiadomości: 2021-10-24
pokaż wszystkie wiadomości

Naliczanie punktów GOT - chronologia Autor: piotr9134
Re: Naliczanie punktów GOT - chronologia Autor: Łukasz Aranowski
│└Re: Naliczanie punktów GOT - chronologia Autor: piotr9134
│ └Re: Naliczanie punktów GOT - chronologia Autor: pbm
Re: Naliczanie punktów GOT - chronologia Autor: radmar
 └Re: Naliczanie punktów GOT - chronologia Autor: Szymon Starzonek
  └Re: Naliczanie punktów GOT - chronologia Autor: radmar
   └Re: Naliczanie punktów GOT - chronologia Autor: piotr9134
    ├Re: Naliczanie punktów GOT - chronologia Autor: pbm
    └Re: Naliczanie punktów GOT - chronologia Autor: radmar