Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Weryfikacja książeczki GOT on-line

Autor: radmar
Data: 2020-10-25 21:32:38
Tematyka: Odznaki

W związku z tym, że Pani Inspektor Powiatowego Sanepidu ponownie nałożyła na mnie izolację, twierdząc, że po 16 dniach od poprzedniego wyleczenia COVID-19, zapadłem na ten ponownie (oczywiście wg Pani z sanepidu) i jak tak dalej pójdzie to do grudnia zdążę przechorować COVID-19 jeszcze ze 3x i stanę się stałym więźniem sanepidu...

Jak się to odbywa? A bardzo prosto... Zakażenie przeszedłem bezobjawowo (test 22-09-2020) i posiadam przeciwciała IgG (co świadczy o tym, że faktycznie je przeszedłem i nabyłem odporność). Pech polega na tym, że osoby bezobjawowe (ze względu na brak kaszlu) mogą wydalać z nabłonka nieaktywne resztki DNA wirusa nawet do 90 dni, a na te resztki niestety reagują testy.
Niestety pracuję w miejscu gdzie przynajmniej 2x w miesiącu robione są testy na SARS-CoV-2 i po takim teście ląduję na 10-dniowej izolacji nałożonej na mnie przez... komputer (a dokładniej system EWP), który jak przyznał się sanepid "w przypadku uzyskania pozytywnego wyniku ww, testu, system automatycznie przypisuje izolację domową i określa termin jej trwania". Nonsens? Tak. Tylko ciężko walczy się z nonsensami, gdy za wyjście z domu grozi 30 tys. zł.
I nie jestem rekordzistą, bo wraz ze mną wylądowała na kolejnej już izolacji bezobjawowa koleżanka, która miała pierwszy test dodatni 02.09.2020r.

Poszukuję weryfikatora, który zgodzi się zweryfikować książeczkę GOT on-line (na podstawie jej zdjęć) mogę na każdej stronie zrobić parafkę (aby było widać, że to moja książeczka, a zresztą mam charakterystyczne pismo i zrobiłem opisy nawet przy pieczątkach - z datami), więc widać, że to ta sama książeczka.
Proces wyobrażam sobie tak - ja wyślę zdjęcia całej książeczki (tzn. istotnych stron - bez regulaminów itp.)
A następnie po zweryfikowaniu wkleję sobie przesłany przez weryfikatora skan potwierdzenia z danymi weryfikatora i nr nadanej odznaki (mała srebrna). Jeśli znajdzie się chętny weryfikator ustalimy szczegóły - mogę np. umówić się na rozmowę weryfikacyjną (z pytaniami na temat odbytych wycieczek) przez telefon.
Marcin Wasilewski
stan na 01.04.2023r.
PTP: lubuskie, PTG: Sudety, m. złota OTP, m. złota GOT

(podaję datę, gdyż system wkleja aktualną sygnaturkę także do starszych postów)

Weryfikacja książeczki GOT on-line - cały wątek

wszystkich wiadomości w wątku: 8
data najnowszej wiadomości: 2020-11-04
pokaż wszystkie wiadomości

Weryfikacja książeczki GOT on-line Autor: radmar
Re: Weryfikacja książeczki GOT on-line Autor: z.klose
│└Re: Weryfikacja książeczki GOT on-line Autor: radmar
│ ├Re: Weryfikacja książeczki GOT on-line Autor: z.klose
│ └Re: Weryfikacja książeczki GOT on-line Autor: Łukasz Aranowski
Re: Weryfikacja książeczki GOT on-line Autor: Turecki
Re: Weryfikacja książeczki GOT on-line Autor: BSz
 └Re: Weryfikacja książeczki GOT on-line Autor: radmar