Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Odznaka Krajoznawcza Województwa Łódzkiego

Autor: paweldudek
Data: 2018-12-09 22:34:38
Tematyka: Odznaki

Cześć,

mam kilka drobnych pytań dotyczących Odznaki Krajoznawczej Województwa Łódzkiego. Regulamin znajduje się tutaj: http://www.pabianice.pttk.pl/odznaki/lodz.php

1. Za zwiedzanie miasta, np. Łodzi jest 15 punktów. Regulamin mówi, że: (...) Warunkiem uzyskania punktów jest krótki opis oraz pieczątka z najbliższej miejscowości lub potwierdzenie zwiedzania przez uprawnioną osobę. (...).

Czyli wystarczy pieczątka z Centrum Informacji Turystycznej + kilka zdań opisu? Za całe 15 punktów? Mam ten dylemat, ponieważ do zdobywania tej odznaki nie ma oficjalnej książeczki, potwierdzenia zbiera się w zrobionej przez siebie kronice.

2. Co uważacie na temat zbierania punktów do tej odznaki za zwiedzanie muzeum, w miejscowości, w której się mieszka? Etyczne, nieetyczne, zakazane, a może nikt nie zwraca na to uwagi?

3. Ktoś posiada taką odznakę? Jak było przy weryfikacji, macie jakieś uwagi rady co do prowadzenia kroniki? Macie jakieś uwagi co do zwiedzanych obiektów (aktualność listy obiektów załączonych do regulaminu)? :-)

Odznaka Krajoznawcza Województwa Łódzkiego - cały wątek

wszystkich wiadomości w wątku: 3
data najnowszej wiadomości: 2018-12-24
pokaż wszystkie wiadomości

Odznaka Krajoznawcza Województwa Łódzkiego Autor: paweldudek
Re: Odznaka Krajoznawcza Województwa Łódzkiego Autor: Babek
 └Re: Odznaka Krajoznawcza Województwa Łódzkiego Autor: paweldudek