Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Re: GOT "W góry"

Autor: Stonka [79.184.252.78]
Data: 2018-08-18 22:36:53
Tematyka: Odznaki

1) w 2016 byliśmy w Karkonoszach córka rocznikowo miała 5 lat ale urodziła się w grudniu więc zdobywała szczyty mając 4 lata 9 miesięcy. Czy zdobyte wtedy pkt będą się liczyły ?
§ 10. 2. GOT PTTK „W góry” można zdobywać po rozpoczęciu 5. roku życia i do ukończenia 7. roku życia.

Czyli de facto można zaczynać po ukończeniu 4 lat ;-)
2) W roku 2017 byliśmy w Tatrach , zdobyła wtedy 49 pkt, gdyby zaliczono jej rok poprzedni miałaby już srebrną odznakę, i byłaby to ogromna motywacja aby w tym roku zdobyć kolejne szlaki
Pozostaje przepis § 21. 5. Książeczkę GOT PTTK należy przedłożyć do weryfikacji po spełnieniu wymogów na dany stopień odznaki lub po uzyskaniu każdej normy zaliczanej do GOT PTTK „Za wytrwałość” najpóźniej do 31 stycznia następnego roku, po roku w którym je spełniono. To teoria a jaka jest praktyka odnośnie weryfikacji odznak "W góry" w TRW?

GOT "W góry" - cały wątek

wszystkich wiadomości w wątku: 12
data najnowszej wiadomości: 2018-08-18
pokaż wszystkie wiadomości

GOT "W góry" Autor: monikab
Re: GOT "W góry" Autor: kleks
│├Re: GOT "W góry" Autor: monikab
││├Re: GOT "W góry" Autor: kleks
││└Re: GOT "W góry" Autor: Stanisław Łuć
││ └Re: GOT "W góry" Autor: Łukasz Aranowski
││  └Re: GOT "W góry" Autor: Stanisław Łuć
││   ├Re: GOT "W góry" Autor: ryszard2009
││   │└Re: GOT "W góry" Autor: kleks
││   └Re: GOT "W góry" Autor: Łukasz Aranowski
│└Re: GOT "W góry" Autor: Stonka
Re: GOT "W góry" Autor: Stonka