Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

GOT "W góry"

Autor: monikab [109.173.154.121]
Data: 2018-08-11 18:33:28
Tematyka: Odznaki

Witam, oboje z mężem bardzo lubimy wędrówki po górach , natomiast nigdy nie myśleliśmy o odznakach , nam wystarczyła satysfakcja. Od 3 lat zarażamy córkę naszą pasją i chyba zaskoczyła :-) Zapytana w tym roku co wybiera : morze czy góry bez zastanowienia wybrała góry :-) !!! Pomyślałam, że mogłabym ją jeszcze trochę zmotywować możliwością zdobycia odznaki, więc czytam i czytam regulamin i ... tu mam pytania :
1) w 2016 byliśmy w Karkonoszach córka rocznikowo miała 5 lat ale urodziła się w grudniu więc zdobywała szczyty mając 4 lata 9 miesięcy. Czy zdobyte wtedy pkt będą się liczyły ? W książeczce jest podany tylko rok urodzenia. Córka stworzyła taki jakby pamiętnik z wyjazdu z pieczątkami , kartkami , biletami itp. Czy on stanowiłby podstawę do weryfikacji? jest już nieco zniszczony bo namiętnie go pokazuje wszystkim :-)
2) W roku 2017 byliśmy w Tatrach , zdobyła wtedy 49 pkt, gdyby zaliczono jej rok poprzedni miałaby już srebrną odznakę, i byłaby to ogromna motywacja aby w tym roku zdobyć kolejne szlaki :-)
3) w styczniu tego roku odwiedziliśmy 2 tatrzańskie dolinki które oglądaliśmy latem roku poprzedniego i tu nie do końca rozumiem zapis w regulaminie.W ramach jednej odznaki got nie zalicza się tych samych tras , a co przy got "w góry" Paragraf 11 pkt5 "Nie zalicza się punktów uzyskanych na wycieczkach odbytych tą samą trasą i w tym samym kierunku w toku zdobywania wszystkich trzech stopni GOT PTTK „W góry”. Proszę o wyjaśnienie , bo jak dla mnie jedno wyklucza drugie.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc
Monika

GOT "W góry" - cały wątek

wszystkich wiadomości w wątku: 12
data najnowszej wiadomości: 2018-08-18
pokaż wszystkie wiadomości

GOT "W góry" Autor: monikab
Re: GOT "W góry" Autor: kleks
│├Re: GOT "W góry" Autor: monikab
││├Re: GOT "W góry" Autor: kleks
││└Re: GOT "W góry" Autor: Stanisław Łuć
││ └Re: GOT "W góry" Autor: Łukasz Aranowski
││  └Re: GOT "W góry" Autor: Stanisław Łuć
││   ├Re: GOT "W góry" Autor: ryszard2009
││   │└Re: GOT "W góry" Autor: kleks
││   └Re: GOT "W góry" Autor: Łukasz Aranowski
│└Re: GOT "W góry" Autor: Stonka
Re: GOT "W góry" Autor: Stonka