Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Re: ratownik posłem:-(

Autor: Piotr Rościszewski [84.205.188.212]
Data: 2012-03-19 08:13:56
Tematyka: Tematyka ogólna

No tak, ze firma firmowana obecnie przez jego syna ..." jest dyskryminowana przez struktury ratownicze"... Bo najważniejszy jest własny biznes?
Najwyraźniej nie umiesz oddzielić spraw prywatnych od spraw społecznych. Nie rozumiem, dlaczego uważasz, że syn posła ma jakiś biznes w tym, aby wydawać kasę, której notorycznie brakuje, na akcje, które tylko tą kasę uszczuplają. Jakby chodziło o kasę, to by siedział cicho i się nie wychylał, więc twój niesmaczny przytyczek jest zupełnie nie na miejscu.
Strażacy nie udają, tylko bardzo skutecznie ratują życie
Dalej nie rozumiesz, czy po prostu jesteś za cienki, żeby w ogóle zrozumieć, o czym mowa?
Napiszę więc bardziej dosadnie. Pionki-strażacy ratują, a szefowie-strażacy olewają, unikając angażowania wszystkich istniejących służb, a nawet tak poreparując instrukcje, aby z nich nie wynikało, że jeszcze jakieś inne służby istnieją. To raczej ci szefowie-strażacy mają jakiś interes, żeby utrącać inne służby i to właśnie bezczelnie robią, a Ty dajesz się nabrać i jeszcze im przytakujesz.
Jeszcze się poskarżą, spoko. Doczekasz się. Polska to jest taka dziwna kraj:-). Jak otrząsną się z szoku, że żyją, to zaczną szukać portfela czy laptopa. Już podobno niektórzy szukają?
Pisałem o skarżeniu się na akcję ratowniczą, a Ty o tym, że będą szukać tego, co kolej powinna im zrekompensować jako firma odpowiadająca za to, co się stało. Mają do tego prawo, a kolej ma obowiązek zapłacić. To nie zmienia niczego w relacjach między strażą pożarną a GOPR-em, które to relacje są złe z winy tej straży.

ratownik posłem:-( - cały wątek

wszystkich wiadomości w wątku: 4
data najnowszej wiadomości: 2012-03-19
pokaż wszystkie wiadomości

ratownik posłem:-( Autor: Amotolek
Re: ratownik posłem:-( Autor: Piotr Rościszewski
 └Re: ratownik posłem:-( Autor: Amotolek
  └Re: ratownik posłem:-( Autor: Piotr Rościszewski