Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

"Przewodnicy i piloci oceniali

Autor: Krzyś
Data: 2010-08-31 13:14:02
Tematyka: Kadra PTTK

"Dnia 26 sierpnia 2010 roku odbyło się spotkanie przewodników turystycznych i pilotów należących do różnych organizacji. Celem spotkania było zebranie opinii o przebiegu sezonu w Warszawie i na Mazowszu. Głównym tematem spotkania okazała się ocena przebiegu Roku Chopinowskiego.
Zgłoszono wiele cennych uwag i postulatów. W spotkaniu wzięli udział zaproszeni przedstawiciele Zarządu WIT – Przewodniczący P. Andrzej Szymański oraz Sekretarz P. Halina Sugier. Ustalono z organizatorami spotkania, że kolejne konsultacje odbędą się w miarę możliwości z udziałem przedstawicieli władz miasta, w tym Straży Miejskiej.
Uczestników spotkania gościła promocyjnie Restauracja Green Patio z ul. Nowogrodzkiej 47a (przy budynku Teatru Roma). Restauracja prowadzi kuchnię ze zdrową żywnością i ma, jak na warunki warszawskie, elegancki wystrój. Chętnie gości grupy turystyczne, a ceny potraw nie są szokujące. Jest to pierwszy zakład gastronomiczny uruchomiony przez „pociągowy” Wars z zamysłem tworzenia sieci lokali. Pewnego rodzaju atrakcją jest wyposażenie siedzeń w patio w zielone kocyki na jesienne wieczory oraz działalność darmowej wypożyczalni rowerów miejskich w lipcu i sierpniu.
Warszawska Izba Turystyki złożyła deklarację współdziałania w rozwiązywaniu problemów przewodnickich i pilockich. O dokładnych informacjach, jakie zapadły podczas spotkania, poinformujemy wkrótce."
http://ttg.com.pl/index.php?mode=2&art=10120

Ja to się tak zastanawiam jak to jest iż w knajpie spotyka się paru działaczy po czym w świat idzie informacja iż przewodnicy i piloci oceniają sezon lub (co często się zdążą) wypowiadają się w "imieniu przewodników"

Komentarz czytelnika też jest ciekawy ;-)

--
Krzyś
SKPS z ami w Sudety
http://skps.wroclaw.pl

"Przewodnicy i piloci oceniali - cały wątek

wszystkich wiadomości w wątku: 1
data najnowszej wiadomości: 2010-08-31
pokaż wszystkie wiadomości

"Przewodnicy i piloci oceniali Autor: Krzyś