Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Re: Gorczańska Chata

Autor: pawelk84 [95.155.77.19]
Data: 2010-02-08 23:14:28
Tematyka: Obiekty PTTK

Witajcie ponownie.

Na początek bardzo ważna informacja. Działa już oficjalna strona Gorczańskiej Chaty www.gorczanska.pl. Wraz z blogiem Chaty (http://gorczanskachata.blogspot.com/), ma ona stanowić wizytówkę Chaty w internecie.

Kolejna informacje również nie mniej ważna. Otóż w okresie studenckih ferii zimowych (1-21 lutego 2010r.) Gorczańska Chata czynna jest non stop. Później tradycyjnie w weekendy. Od kiedy znowu zaczniemy działać pełną parą poinformuję Was jak zostanie to ustalone.

Ponadto serdecznie zapraszam na I urodziny Gorczańskiej Chaty, które odbędą się 27-28 lutego 2010 r.

[I]Drodzy sympatycy Gorczańskiej Chaty!

Równy rok temu narodziła się Gorczańska Chata.
W związku z tym zapraszamy do nas wszystkich tych, którym to piękne miejsce jest bliskie sercu. Na miejscu szykuje się niecodzienna impreza.
Przede wszystkim mamy nadzieje zgromadzić większość naszej, coraz bardziej się rozrastającej, chatkowej Rodziny – wszystkich tych, którzy pomagali przy reanimacji GoChy, przy remontach, sprzątaniu, chatkowali, przekopywali się przez góry śmieci, walczyli z cieknącym dachem, zatkanym rurami, zepsutymi zaworami i dymiącym piecem. Zapraszamy też wszystkich tych, którym los naszego ulubionego miejsca na świecie nie jest obojętny, przyjdźcie, spotkajmy się wreszcie razem nie przy robocie, ale przy kominku - posiedźmy, pogadajmy…
W programie mamy oczywiście kilka atrakcji. Jak przystało na prawdziwe urodziny nie ominie nas na pewno poczęstunek, konkursy z nagrodami, różne zadania umysłowe i sprawnościowe. Odbędą się także pierwsze wybory Mistrza Chatkowania.
Będziemy wspominać nasze chatkowe początki i związane z nimi, nieraz śmieszne, a nieraz traumatyczne przygody. Być może zobaczymy też prezentację i filmy, które towarzyszyły narodzinom Chatki.
W każdym razie przybywajcie – Gorczańska Chata czeka na Was!
Pamiętajcie – razem z wami tworzymy to miejsce! [/I]

No i na koniec podsumowanie VI Karpackiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gorczańskiej Chacie , który odbył się w dniach 9-10 stycznia 2010r. W chacie zjawiło się ok. 20 osób. Wszyscy licytowali i bawili się wspierając WOŚP. Można było zdobyć koszulki, publikacje o tematyce górskiej, niesamowite książeczki o fokach, medal, czapki, a także – zestaw dla każdego prawdziwego turysty – mini przybornik do szycia z logiem PTTK :-). Żywczyk (jeden z gospodarzy Chaty), nieoceniony licytator, podbijał ceny, a uczestnicy niekiedy przebijali własne propozycje – zabawa udała się nadspodziewanie dobrze. Chatkowi spisali się znakomicie – zapewniono liczne atrakcje, prezentacje zdjęć, film, oraz śpiewanie przy gitarze do rana. Impreza była bardzo udana, a do puszek trafiło ok. 1500 zł.

W jednym z kolejnych maili napiszę co planowane jest w tym roku.. Znowu zamiary są wielkie i pracochłonne (choć już nie tak widoczne jak dach)..

Pozdrawiam.
Paweł Konieczny

Gorczańska Chata - cały wątek

wszystkich wiadomości w wątku: 5
data najnowszej wiadomości: 2010-09-15
pokaż wszystkie wiadomości

Gorczańska Chata Autor: pawelk84
Re: Gorczańska Chata Autor: pawelk84
 └Re: Gorczańska Chata Autor: pawelk84
  └Re: Gorczańska Chata Autor: pawelk84
   └Re: Gorczańska Chata Autor: pawelk84