Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Kto zarządza bazą forum?

Autor: Beskidzki [198.176.19.40]
Data: 2009-03-12 11:55:36
Tematyka: PTTK w internecie

Chciałbym przedstawić pewną sprawę. Byłem wielce zdziwiony wiadomością otrzymaną na prywatny adres internetowy w dniu 11.03.2009 r. z ZG PTTK, gdzie oprócz mojego adresu uwidoczniono adresy internetowe kilkudziesięciu innych osób, przypuszczam, że dane te pobrano z bazy forum. Chciałbym zapytać czy ktokolwiek się orientuje, kto obecnie zarządza bazą forum?

Łukasz administrator strony internetowej ZG PTTK określiłeś pewne zasady panujące na forum. Dostosowałem się do regulaminu forum, logując się i uczestniczyłem raz aktywniej raz mniej czynnie w dyskusjach. Natomiast w swoim profilu nie udostępniałem wszystkich danych oraz wiedziałem, że mój adres internetowy nie jest uwidoczniony, a wgląd do niego ma tylko administrator strony. Otrzymywałem korespondencje również z poziomu forum „ludzie” i to rozumiem.

Jestem zły, że w otrzymanej korespondencji uwidoczniono moje dane adresowe bez mojej wiedzy, wszak dotychczas byle one dla innych niedostępne. Teraz w domyśle można niektóre z tych adresów połączyć z konkretnymi osobami więc takich niezadowolonych osób jak ja będzie z pewnością więcej. Wiadomo również, że jest to sprzeczne z Ustawą o ochronie danych osobowych.

Końcowy fragment tego listu zamieszczam jako cytat.
Serwis wysyłkowy PTTK

http://www.pttk.pl/

Aby się wypisać - wejdź na stronę, w formularzu po lewej stronie wpisz swój e-mail i zaznacz, iż nie chesz więcej otrzymywać informacji o nowościach.


Innych uczestników tego obecnego forum chciałbym zapytać czy również otrzymujecie podobną korespondencję i czy macie podobne do moich odczucia?

Pozdrawiam Marian.

Kto zarządza bazą forum? - cały wątek

wszystkich wiadomości w wątku: 7
data najnowszej wiadomości: 2009-03-12
pokaż wszystkie wiadomości

Kto zarządza bazą forum? Autor: Beskidzki
Re: Kto zarządza bazą forum? Autor: Łukasz Aranowski
│└Re: Kto zarządza bazą forum? Autor: Beskidzki
│ └Re: Kto zarządza bazą forum? Autor: Łukasz Aranowski
│  └Re: Kto zarządza bazą forum? Autor: Beskidzki
│   └Re: Kto zarządza bazą forum? Autor: Łukasz Aranowski
Re: Kto zarządza bazą forum? Autor: forlorn_hope