Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Re: Hala Krupowa

Autor: Beskidzki [89.76.171.133]
Data: 2008-08-19 15:23:52
Tematyka: Obiekty PTTK

Chciałbym w jednym poście zawrzeć dwie wypowiedzi jedną dla Guru i jedną dla J.Kalarusa. Na początku odnoszę się do wypowiedzi Guru.
Ja także nie mam miłych wspomnień z tym miejscem. Byłem tam w nocy z 14/15 sierpnia. Dotarliśmy tam około godziny 24 po 13h marszu z Zawoi przez Małą Babią, Babią i przełęcz Krowiarki.
Kolego Guru.

Chciałbym Ci złożyć wyrazy współczucia. Po tak długiej i wyczerpującej trasie w tak nieprzyjemny sposób przyjęto Cię w schronisku na Hali Krupowej. Rozumiem Twoje pretensje; o godzinie 24:00 sprzedano Ci piwo, wyznaczono miejsce do spania, a i gospodarz oznajmił, że jest do waszej dyspozycji.

Takich przeżyć nie chciałbym odczuwać na własnej skórze. Na dodatek ta skorupka z jajka w tej jajecznicy, która była do „bani” Ci się trafiła. Pewno w swojej złośliwości ci wstrętni, nieuprzejmi i niegrzeczni gospodarze specjalnie Ci zafundowali tak traumatyczne przeżycia, a piachu w tym daniu nie znalazłeś?

Nie chciałbym dalej opisywać Twych przeżyć, ale wydaje mi się kolego, że należysz do ludzi, którym wszystko przeszkadza i ze zawsze znajdziesz pretekst do narzekania. Dla dobra swego, a przede wszystkim gospodarzy schronisk nam nadzieję, że dotrzymasz słowa zawartego w przedostatnim Twym zdaniu -
Z pewnością już tam nie wrócę.


Na końcu odnoszę się do wypowiedzi J.Kalarusa.
Przyznaję, że na razie nie umiem znaleźć powodów faktu, że do niedawna jeden z najlepiej postrzeganych naszych obiektów i jego sympatyczni Gospodarze, zaczynają zarabiać oceny jak wyżej. Mam nadzieję, że jest to tylko chwilowy efekt zmęczenia pracą i sezonem. Przepraszam, bedę starał się o powrót no normy.
Chciałbym Ci również złożyć wyrazy współczucia, że ze względu na zajmowana funkcję musisz na takie posty jak ten od Guru odpowiadać.

Pozdrawiam Marian.

Hala Krupowa - cały wątek

wszystkich wiadomości w wątku: 14
data najnowszej wiadomości: 2014-11-12
pokaż wszystkie wiadomości

Hala Krupowa Autor: Bukowe_Berdo
Re: Hala Krupowa Autor: OjciecPio
│└Re: Hala Krupowa Autor: gutowski
│ └Re: Hala Krupowa Autor: j.kalarus
│  └Re: Hala Krupowa Autor: jotem
│   └Re: Hala Krupowa Autor: j.kalarus
│    └Re: Hala Krupowa Autor: jotem
Re: Hala Krupowa Autor: guru
 └Re: Hala Krupowa Autor: j.kalarus
  ├Re: Hala Krupowa Autor: lisia
  │└Re: Hala Krupowa Autor: lucyna
  ├Re: Hala Krupowa Autor: Beskidzki
  └Re: Hala Krupowa Autor: tomek-o
   └Re: Hala Krupowa Autor: NataliaM