Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Re: Portal obywatelski Petycje

Autor: Amotolek [83.28.65.183]
Data: 2008-07-28 12:13:28
Tematyka: Tematyka ogólna

To bardzo ciekawy pomysł. Żeby nie robić zbytniego balaganu, proponuję z 5 osób lekko interesujących się problemem odnowy PTTK (na forum internetowym ZG PTTK) wybrać i ustanowić jedną, (może Ciebie, może Domina?), która w imieniu skromnej rzeszy osób zainteresowanych tu na forum poprawą zarządzania PTTK, bedzie słać pakietami takie zapytania obywatelsko-kolezeńskie. Taka ustanowiona osoba musi być wyraźnie zdefiniowana, żeby nie było takich dyskusji i wątpliwości jak z tym, pożal sie Boze, rzecznikiem prasowym ZG PTTK!
Dla czystosci procesowej, myslę, że warto wsześniej upublikować (na tym czy innym specjalnie utworzonym wątku) wszystkie dotychczasowe zlote mysli powstałe w dyskusji pzredzjazdowej przed XVI Zjazdem, wnioski niezrealizowane praktycznie z Uchwały XVI Zjazdu, oraz takie, ktore sie wygenerowaly przez 3 lata i ostatnio, jakby.

Kierowane do portalu obywatelskiego, czy jak go zwał, powinny byc kierowane te wnioski, ktore w ciagu 3 - 4 dni nie zostały zdecydowanie oprotestowane, i/lub na ich miejsce nie została przedłożona zamiennie, bardziej wyoślona lub sensowniejsza propozycja!
Polecam się: amotolek[at]wp.pl
Mobil: 506-513-421 (raczej SMS-y!)
GG: 4288996
Skype: antotolek
facebook: Antonio Osiemdziewińć

Portal obywatelski Petycje - cały wątek

wszystkich wiadomości w wątku: 3
data najnowszej wiadomości: 2008-07-30
pokaż wszystkie wiadomości

Portal obywatelski Petycje Autor: JAK
Re: Portal obywatelski Petycje Autor: Amotolek
 └Re: Portal obywatelski Petycje Autor: JanMaciej...