Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Re: Schronisko Nad Łomniczką

Autor: JanMaciej... [83.26.61.191]
Data: 2008-05-12 17:41:34
Tematyka: Obiekty PTTK

A może PTTK ogłosi - wzorem TPN - konkurs na nowocześnie zaprojektowane i wyposażone schronisko, umiejscowione właśnie Nad Łomniczką. Dzierżawcy sprawdzeni to i schronisko może stać się wizytówką Towarzystwa i jednocześnie dowodem dbałości o turystów.
Skoro są sposorzy dla łazienek dla turystów w TPN, nazwę Firmy wyciąłem aby uniknąć reklamy, to znajdzie się sponsor budowlany konkursu na projekt koncepcyjny schroniska turystycznego. Wszak sanitariaty schroniskowe to główny punkt krytyczny w licznych wątkach na Forum.
http://lazienki.pl
( …… ) organizuje, dziesiąty już, konkurs na projekt łazienki. Tematem konkursu jest projekt koncepcyjny łazienki publicznej wolnostojącej w Tatrzańskim Parku Narodowym. Podobnie jak w roku ubiegłym, przed uczestnikami konkursu stoi zadanie zaprojektowania toalety w konkretnym miejscu w oparciu o realne warunki.

Jubileuszowa edycja konkursu, odbędzie się w szczególnym miejscu. Tatrzański Park Narodowy jest jednym z największych i najbardziej znanych parków narodowych w Polsce.

Toaleta projektowana jest na placu, obok Wodogrzmotów Mickiewicza, który leży przy trasie do Morskiego Oka. …
Walory krajobrazowe, przyrodnicze oraz stosunkowo łatwy dostęp do tego rejonu Tatr sprawiają, że okolice Morskiego Oka odwiedza rocznie prawie 800 tys. turystów. Stanowi to jedną trzecią wszystkich wejść na teren TPN.

Plan budowy toalety przez Tatrzański Park Narodowy jest zarówno przejawem troski o ochronę zasobów przyrodniczych, jak i turystów dla których te zasoby są chronione. …
… wyniki będą znane 30 maja 2008r.
Widocznym dowodem zaangażowania firmy w poprawę stanu toalet publicznych są ostatnie realizacje. W współpracy z władzami Krakowa zmodernizowano cztery toalety w jednych z najczęściej odwiedzanych przez turystów miejsc. … Projekt o nazwie „Toaleta na najwyższym poziomie” zrealizowano wspólnie z Polskimi Kolejami Linowymi. Efektem są , oddane do użytku w grudniu 2007, nowe toalety we wszystkich stacjach kolei linowej na Kasprowy Wierch.

Dzięki konkursom i wsparciu Sanitec Koło, nowocześnie zaprojektowane i wyposażone toalety mogą stać się wizytówkami miejsc publicznych. Są jednocześnie dowodem dbałości ich gospodarzy i gestorów o przybywających turystów i gości. Aspekt społeczny tego typu programów pełni również rolę edukacyjną, uczy odpowiedzialności za dobro społeczne oraz wpływa na wzrost ogólnie pojętej kultury.

Schronisko Nad Łomniczką - cały wątek

wszystkich wiadomości w wątku: 12
data najnowszej wiadomości: 2008-09-15
pokaż wszystkie wiadomości

Schronisko Nad Łomniczką Autor: bread
Re: Schronisko Nad Łomniczką Autor: colaczek
Re: Schronisko Nad Łomniczką Autor: JanMaciej...
│└Re: Schronisko Nad Łomniczką Autor: domin
│ └Re: Schronisko Nad Łomniczką Autor: JanMaciej...
│  └Re: Schronisko Nad Łomniczką Autor: Marcin Muszer
│   └Re: Schronisko Nad Łomniczką Autor: Amotolek
│    ├Re: Schronisko Nad Łomniczką Autor: Marcin Muszer
│    └Re: Schronisko Nad Łomniczką Autor: TeresaKalina
│     └Re: Schronisko Nad Łomniczką Autor: Łukasz Aranowski
Re: Schronisko Nad Łomniczką Autor: moniqez
Re: Schronisko Nad Łomniczką Autor: bread