Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

"Porządek" czy zło

Autor: Amotolek
Data: 2007-10-28 10:02:07
Tematyka: PTTK w internecie

I znowu ktoś przedpizców został odcięty od forum

http://forum-pttk.pl/index.php?co=wiadomosc&id=32072

Jak to się dokonało:
Zostało wszystkim 480 postom podmiotowego delikwenta przypisane (co jednoznacznie określam jako bezsporną złośliwość i jakiś kompleks, ale sam nie potrafię określić czemu ma to służyć) pełne imię i nazwisko!

Wydaje mi się, że po to mamy tu ksywy, aby umieszczenie pełnego imienia nazwiska było warunkowane bezwzględną zgodą delikwenta. Albo inaczej: ustalenie powszechne dla wszystkich i żadnych dominów i roentgenów, wtedy by nie było! Przypominam uprzejmie, że za tym także optowałem w swoim czasie!

Ja sam chyba ze dwa razy byłem również tak tendencyjnie i watpliwie wyróżniony i do dziś dnia nie wiem po co? Piotr R. Jak pamiętam, też!

Dostarcza to tylko niepotrzebnie dodatkowych zapisów w googlach, a kto wie o co chodzi, to zrozumie co miałem na myśli !

I dalej kilka ciekawych cytatów:
".....atmosferę jaka panowała (która wytworzyła się z różnych powodów) i dalej panuje. Chciałem podzielić się pomysłami (może dobrymi, może nie) żeby troszkę rozruszać forum, coś zmienić - ale niestety interpretacja Twoja poszła w innym kierunku. Dlatego postanowiłem wypisać się z forum dla polepszenia atmosfery."

http://forum-pttk.pl/index.php?co=wiadomosc&id=32130

"Po to także jest forum publiczne, aby wyrażać swoją opinię."

http://forum-pttk.pl/index.php?co=wiadomosc&id=32140

Albo jak się wyraża swoje opinie, np. na temat z kim by się nie chciało bywać (albo i nie !) w tzw. związku małżeńskim ROLF
http://forum-pttk.pl/index.php?co=wiadomosc&id=32118

To ostatnie na szczęście - z pełną wzajemnością :-)

Podsumowanie:

Czy atmosfera na forum jest dobra? Należy w to wątpić. Wielu z nas jest sfrustrowanych życiowo (takie są teraz warunki bytowania w ¾ RP), ogólna atmosfera społeczna jest podła, i to znajduje swoje odbicie w stosunkach spolecznych, a czasem (mimo, ze nie powinno) w naszych dyskusjach. Jak widać wielu nerwy puszczają, co i raz!

Główny problem polega na wybiorczej selekcji (moralność Kalego!)i co całkowicie uchodzi na sucho 3-S owym „wojewodom” to natychmiast jest ( z widocznymi kompleksami!) wypominane (eksponowane!) szarym przysłowiowym „smrodom”, czyli tym wszystkim, co w różnorakich sprawach problemowych pozwalają sobie mieć własne, odrębne zdanie i bez żenady odważają się tu je głosić.

Amen
Polecam się: amotolek[at]wp.pl
Mobil: 506-513-421 (raczej SMS-y!)
GG: 4288996
Skype: antotolek
facebook: Antonio Osiemdziewińć

"Porządek" czy zło - cały wątek

wszystkich wiadomości w wątku: 1
data najnowszej wiadomości: 2007-10-28
pokaż wszystkie wiadomości

"Porządek" czy zło Autor: Amotolek