Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Marazm - powtórka

Autor: Łukasz Aranowski [213.241.35.242]
Data: 2006-11-24 14:39:32
Tematyka: PTTK w internecie

Witam!

Ponieważ okazało się, że dzisiejszy najazd trolli na Forum zawdzięczamy jednej osobie - pamiętnej Szelmie_z_jajami postanowiłem skasować cały wątek. Aby jednak zachować wypowiedzi osób pozostałych - wklejam je poniżej.

Re: Marazm
Autor: Jaja condijos [62.121.126.14]
Data: 2006-11-24 09:24:30

Sprawa jest prosta jak obręcz!
Na innych forach są takie grupy inicjujące i podtrzymujące , które od czasu do czasu podrywają ospale towarzystwo do jakichś wynurzeń. Tutaj wydawało mi się, że Stowarzyszenie 3 S ("Ja siem wcale nie chwalem, ja po prostu niestety mam talent:-)" biedzie utrzymywać ton i kierunkować dyskusję, ale i jak widzę i Im opadły skrzydła. W słodkiej swojej naiwności sądziłem, że i "wypasieni funkcjonariusz wierchuszki" sami, lub przez swoich przedstawicieli (nawet podstawionych: małolatów, ciotki, szwagrów, krewnych i znajomych królika:-)) będą co i raz inicjować problemowe tematy, ciekawe wątki itd.
Przecież to w końcu jest forum internetowe ZG PTTK. A modulator? Ten nowy? No cóż podobno siedzi zakamuflowanie ukryty za podwójną gardą i trzęsie się tam w kącie, żeby mu ktoś spamu nie przysłał! Zdaje się, że sam wcale nie bierze udziału w dyskusjach, tylko, jak "szanowna wierchuszka", czyta sobie po cichutku i tyle tego! Taki jest obraz obecnej rzeczywistości.; jest również bezspornym faktem, ze poza watkami zainicjowanymi pzr4ez młodzież katolicka i aktywniejszych nieco zwanych tu dla uproszczenia oszołomami, którzy się o jakąś sprawiedliwość dobijają (w zasadzie bezskutecznie, bo kolesiostwo na górze i tak samo wie najlepiej, kto jest śliczny, prawy, etyczny i honorowy i żadnych "informacji" o szubrawstwach "swoich ludków" nie ma zamiaru przyjąć do jakiejkolwiek wiadomości) – to reszta śpi spokojnie , jak te misie w gawrze.
Zresztą czas obecnie jest nie taki za bardzo do "tfurczyh" dyskusji, bo się wszyscy zastanawiają w skupieniu nad marnością tego świata, po szerokim nagłośnieniu medialnym strasznej tragedii ludzkiej ['] ['] [']

Re: Marazm
Autor: Jaja condijos [62.121.126.14]
Data: 2006-11-24 09:56:21
Sądziłem zawsze że grono PTTK-owskie to skupisko ludzi trzeźwo myślących ...
Nie tylko Ty tak sądziles. patrz jak się mozna pomylic :-)
...a widzę że i oszołomstwo właśnie to które zarzuca poniekąd tok myślenie tym normalnym i śmiało wypowiadającym się zabrania aby nie słyszeć krytyki na własny temat.
Podobno: "prawdziwa cnota krytyk sie nie boi" - jak powiedział poeta. Muszą wiec chyba mieć sporo na sumieniu tam na "gózre" skoro tak postepują? Jest liczna porcja dowodów na pismie na to wskazujących, niestety!
Myślę że to nie Wierchuszka lecz typowi ORMOWCY wychodzą z tą inicjatywą kreowania swojego oszołomstwa i lansowania swojej "MĄDROŚCI"
Tak myslisz? No to ciekawe! Ja się tam za bardzo na ormowcach nie znam, ale jak cos więcej wiesz, to napisz, chętnie poczytamy, a moze warto zrobić lustrację szeregów? Co?

Re: Marazm
Autor: Rafał Kwatek [212.76.37.196]
Data: 2006-11-24 10:40:06
Ponadto myślę że i tych leciwych działaczy powinno się im podziękować za dotychczasową prace i Hmmmm……… rozliczyć z niej , bo jak sądzę to oni jedynie śmiało wipinają piersi po odznaczenia i zaszczyty a czy zasłużenie???
Przecież na Walnym Zjeździe głosowane było absolutorium dla ustępujących Władz i wszyscy je otrzymali. Więc statutowe narzędzie jest, ale jak widać członkowie PTTK są zadowoleni z poczynań Władz Naczelnych. Jak widać kolego jesteś w mniejszości.

Pozdrawiam,
Rafał

Re: Marazm
Autor: bialyzibi [83.14.180.238]
Data: 2006-11-24 11:31:11
na Walnym Zjeździe głosowane było absolutorium dla ustępujących Władz
Widzisz, jesteś młody i dlatego nie wiesz jak się
"robi takie absolutorium" To tak jak z przetargami i z konkursami. Bywają uczciwe ale jaki to stanowi odsetek?
Jak jakieś "fikcyjne" przegłosowane przez "klikę wspólnych interesów" absolutorium "zaliczysz" to wtedy porozmawiamy.
Na "drażliwe tematy" Ci co robią "przekręty" na forum nie zabiorą głosu. A "tematy zastępcze" chyba nie wszystkich interesują.
Łukasz pilnuje tej ciszy zwanej "netykietą"
Pozdrawiam Zibi

Re: Marazm
Autor: Jaja condijos [62.121.126.14]
Data: 2006-11-24 13:10:36
jak widać członkowie PTTK są zadowoleni z poczynań Władz Naczelnych.
To stwierdzenie o kapitalnym znaczeniu! Nie wiem tylko czy to piszesz z własnego przekonania; jesli tak i ppizesz to na serio jako delegat, to bardzo źle sie dzieje w panstwie duńskim, marazm jest wiec w pęlni usprawiedliwony. Amen!

Re: Marazm
Autor: Jaja condijos [62.121.126.14]
Data: 2006-11-24 13:13:51
....w czasie usuwania postów usuwane są również odpowiedzi na te posty.
To zrozumiałe, mniej zrozumiałe, jesli sa niewygodne, dlatego moje wazniejsze posty zostały zapisane w całosci na dysk i nie zginą, do czego namawiam wszyskich pozostałych przed i za -pizców, stale a nie tylko w tym niewygodnym wątku, który lada moment moze paść.
No bo przecież większość czlonków PTTk jest w pełni zadowolona z funkcjonowania wladz naczelnych, jak glosi Rafał, no nie? A Ci co smią być odrebnego zdania, niezadowoleni, to tylko pieniacze i "malkontenci z wizerunkami" itd, a "wadza" jest śliczna ? No nie?
.....czas do wieczora na uzupełnienie profilu o prawdziwe imię i nazwisko
Błagam Cię, Di Stefano, wykonaj to imperatywne polecenie! Szkoda byłoby utracić tak ciekawy wątek przy ogólnym w końcu maraźmie na forum! :-) :-)
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Marazm - powtórka - cały wątek

wszystkich wiadomości w wątku: 15
data najnowszej wiadomości: 2006-11-25
pokaż wszystkie wiadomości

Marazm - powtórka Autor: Łukasz Aranowski
Re: Marazm - powtórka Autor: Amotolek
│├Re: Marazm - powtórka Autor: Łukasz Aranowski
││└Re: Marazm - powtórka Autor: Amotolek
│└Re: Marazm - powtórka Autor: addabr
Re: Marazm - powtórka Autor: Rafał Kwatek
│└Re: Marazm - powtórka Autor: bialyzibi
│ └Re: Marazm - powtórka Autor: Rafał Kwatek
│  └Re: Marazm - powtórka Autor: bialyzibi
│   └Re: Marazm - powtórka Autor: Rafał Kwatek
│    └Re: Marazm - powtórka Autor: bialyzibi
│     └Re: Marazm - powtórka Autor: Rafał Kwatek
│      └Re: Marazm - powtórka Autor: bialyzibi
Re: Marazm - powtórka Autor: Rafał Kwatek
 └Re: Marazm - powtórka Autor: Łukasz Aranowski