Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Re: "Wzorcowe" biuro turystyczne.

Autor: bialyzibi [83.27.226.14]
Data: 2005-12-06 12:05:52
Tematyka: Tematyka ogólna

>Zarzutem korzystania z jednego przewoźnika „białyzibi” potwierdza prawidłową działalność Zarządu oddziału, gdyż właśnie z tym przewoźnikiem w 2003 r. podpisano umowę agencyjną. Art. 4 pkt.2 Ustawy o Usługach Turystycznych brzmi:
„Nie wymaga uzyskania koncesji działalność agentów turystycznych polegająca na stałym pośredniczeniu w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych na rzecz organizatorów turystyki posiadających zezwolenie lub na rzecz innych usługodawców posiadających siedzibę w kraju”.
Na mocy tego jedynego punktu z ustawy, Oddział legalnie może być przydatny dla innych i pomagać w organizacji wyjazdów , bez posiadania wielkich nakładów finansowych. Wiedział zresztą o tym dobrze „białyzibi”, bo przecież był wiceprezesem Oddziału, kiedy ta umowa była podpisywana. Lepiej jednak z tego zrobić sensację.<

Nareszcie forum spełnia swoją rolę. Bo dotychczas panowała "zmowa milczenia" na temat powiązań oddzialu PTTK z wymienionym przez "Stokrotkę" przewoźnikiem. Mimo ze złozyłem na piśmie zapytanie w tej sprawie do OKR nie otrzymałem przez 10 miesięcy odpowiedzi od "serdecznej kolezanki "Stokrotki" pełniącej tak jak on "dozywotnio" funkcję przewodniczącej OKR. Członkowie PTTK w Pleszewie dowiedzą się tą drogą o tej "współpracy" bo na Walnym Zebraniu też nie "starczyło czasu" na ich poinformowanie. Łatwiej pisać głupoty ze sam na siebie pisał donos do OKR. Zawsze niezawisła OKR powinna być od wyjaśniania tych wątpliwośći. W PLeszewie jest to nierealne, może GKR PTTK odpowie na te pytania.
Zibi

"Wzorcowe" biuro turystyczne. - cały wątek

wszystkich wiadomości w wątku: 5
data najnowszej wiadomości: 2005-12-06
pokaż wszystkie wiadomości

"Wzorcowe" biuro turystyczne. Autor: bialyzibi
Re: "Wzorcowe" biuro turystyczne. Autor: chats
 ├Re: "Wzorcowe" biuro turystyczne. Autor: bialyzibi
 │└Re: "Wzorcowe" biuro turystyczne. Autor: mihas
 └Re: "Wzorcowe" biuro turystyczne. Autor: bialyzibi