Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Re: EURO<26

Autor: Piotr Rościszewski
Data: 2005-11-12 13:29:46
Tematyka: Przyszłość PTTK

>Zbyt drogie rozwiązanie, które w naszych PTTK-owskich warunkach nie sprawdzi się nigdy

Jeżeli robią to innu, to znaczy, że jest interes do zrobienia. Jak zwykle do interesów to PTTK ma dwie lewe ręce, a wtedy nic się nie opłaci.

Wielu ludzi lubi rozwiązania oferujące pakiet usług. Nieważne, czy będzie to karta Euro czy cokolwiek innego. PTTK ma warunki, żeby oferować pakiet usług i szkoda, że nie umie tego opanować organizacyjnie.

Na świecie mnożą się wszelkiego typu stowarzyszenia oferujące pakiety, w których jest wszystkiego po trochu: noclegi i gastronomia, wypożyczanie i naprawy wszelkiego sprzętu, przewodnictwo, mapy, przewodniki i foldery, muzea, skanseny, wszelkiego typu szlaki i trasy, dostęp do oglądania z bliska zabytków, przyrody, techniki i nowej architektury. A PTTK zrzesza tysiące ludzi pracujących w tego typu obiektach i będących fanatykami w granicach swoich zamiłowań. Jak dotychczas każdy sobie rzepkę skrobie i nic z tego nie wynika, bo każdy chce odpocząć, zgarnąć coś dla siebie i nie myśleć o innych. I te cele istnienia PTTK to zaczynają być coraz bardziej dekoracją, której nikt faktycznie nie realizuje.

Pozdrowienia

Piotr Rościszewski

EURO<26 - cały wątek

wszystkich wiadomości w wątku: 10
data najnowszej wiadomości: 2005-11-15
pokaż wszystkie wiadomości

EURO<26 Autor: JAK
Re: EURO<26 Autor: pilot śmigłowca
│└Re: EURO<26 Autor: ~??????
│ └Re: EURO<26 Autor: WoBa
│  └Re: EURO<26 Autor: Piotr Rościszewski
Re: EURO<26 Autor: kiubik
 ├Re: EURO<26 Autor: JAK
 ├Re: EURO<26 Autor: Łukasz Aranowski
 │└Re: EURO<26 Autor: Basia Z.
 └Re: EURO<26 Autor: Basia Z.