Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Re: opisy przy Dużych OTP

Autor: piesza turystka [83.23.20.102]
Data: 2005-07-16 12:33:49
Tematyka: Tematyka ogólna

Tak drogi kolego ale być przodownikiem można na kilku poziomach jakbyś o tym nie wiedział przeczytaj regulamin. Tak jak i zwykli turyści przodownicy to tylko ludzie. Nie wiem co sobie wyobrażasz ale każdy człowiek się uczy a oni (czyli my) to powinni szczególnie. Fakt kursy. Ale tak właściwie i w teorii to mit do egzaminu podchodzi się bez kursu. Choć każdy powinien go przejść.
A gdy pytałam starszych przodowników to bagatelizowali moje pytania uważając że poprostu opis to opis i tyle w planach nawet jest zniesienie opisów tras, lecz narazie tak sie nie stało.
Co do weryfikacji odznak to także zależy od stopnia jakbyś znowu nie wiedział duże weryfikuje tylko ZG PTTK w Warszawie. Oddziały terenowe nie mają uprawnień więc nie powinno ich to obchodzić jak to wygląda, tak to zrozumiałam. Nie myśl sobie że poprostu na skróty szukam info na forum. zanim dodałam swoje pytanie przeszukałam wiele miejsc w poszukiwaniu tych informacji jednak nie znalazłam ich nigdzie indzie. Przykro mi że to tak właśnie wygląda ale tak jest.
według tego co napisaeś dla ciebie przodownicy to tacy nad ludzie ale w życiu to normalni turyści którzy jednak zdobyli się na odwagę by podejść do egzaminu jak kolwiek by on nie wyglądał. Każdy musi jakoś zacząć nikt od razu nie jest najlepszy. Ty wolał byś nie zobaczyć mojego pytania a to znaczy że wolałbyś bym żyła w mroku. Wielu przodowników tak robi i pewnie sam już o tym wiesz skoro wolisz takich totwój problem. Mozesz z nimi podróżować kazdy ma to co lubi....

opisy przy Dużych OTP - cały wątek

wszystkich wiadomości w wątku: 11
data najnowszej wiadomości: 2005-07-18
pokaż wszystkie wiadomości

opisy przy Dużych OTP Autor: piesza turystka
Re: opisy przy Dużych OTP Autor: Piotr Rościszewski
│└Re: opisy przy Dużych OTP Autor: piesza turystka
│ └Re: opisy przy Dużych OTP Autor: Marcin Czerwiński
Re: opisy przy Dużych OTP Autor: P.W.
 ├Re: opisy przy Dużych OTP Autor: Piotr Rościszewski
 └Re: opisy przy Dużych OTP Autor: piesza turystka
  ├Re: opisy przy Dużych OTP Autor: Piotr Rościszewski
  ├Re: opisy przy Dużych OTP Autor: P.W.
  │└Re: opisy przy Dużych OTP Autor: Gieno
  └Re: opisy przy Dużych OTP Autor: Tomek Dygała