Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Re: co na odznakę krajoznawczą?

Autor: ~Maciej Maśliński [193.151.96.18]
Data: 2005-02-11 11:37:39
Tematyka: Odznaki

Dziękuję za dodatkowe wyjaśnienia dla autorki pytania oraz innym. Nie próbuję się wymądrzać jak sugeruje mi autor "ppp.." listu, lecz osobiście i czynnie brałem udział w nowelizacji regulaminu ROK i OKP. Zdobywanie odznak krajoznawczych ma służyć uporządkowaniu planu zwiedzania turyście ( jak już odpowiadałem wcześniej ) i stanowi satysfakcję i przyjemność zdobywającego, a nie są to ordery, czy maedale za zasługi za publiczną działalność, jak jeszcze wielu niestety działaczy PTTK wciąż uważa. Zdobywanie ROK jest ograniczone zasięgiem danego terenu ( jak wynika z regulaminu ), dlatego tylko zdrowy rozsądek weryfikującego oraz uczciwość zdobywającego, a nie "poznańska upierdliwość" ma decydować o zaliczeniu danego obiektu w poczet danego stopnia ROK, podjęliśmy tu dość dużą elastyczność, ze względu iż na danym terenie może nie występować dany obiekt, który wynika z regulaminu, dlatego też w takich sytuacjach Zespoły Weryfikacyjne mają prawo zaliczyć obiekty poza obszarem określonym od miejsca zamieszkania lub jemu podobne.
Nie upoważnia to anonimowego Pana lub Pani "pppp...", aby ponownie wyrażać publicznie swoje emocje z niechęci do mojej osoby. Ja nie muszę podobać się wszystkim, a tym bardziej ludziom agresywnym i próbującym się ukrywać ( wiem to dadaje odwagi, że w Polsce wszyscy nie wiedzą kto to jest Pan "ppp.." - tak historycznie wielkopolska zawsze górą ). Forum PTTK nie jest miejscem na Pańskie wywewnętrznianie się w stosunku do mojej i innych osób. Grzecznie więc proszę zakończyć ten publiczny wątek i ograniczyć się tylko do merytorycznego wypowiadania swoich uwag.
A jeśli coś Pan do mnie czuje to proponuję spotkanie w innych dogodnych warunkach i tam wszystko sobie kulturalnie wyjaśnić i raz na zawsze zakończyć te impertynencje.

co na odznakę krajoznawczą? - cały wątek

wszystkich wiadomości w wątku: 6
data najnowszej wiadomości: 2005-02-11
pokaż wszystkie wiadomości

co na odznakę krajoznawczą? Autor: słoneczko
Re: co na odznakę krajoznawczą? Autor: ~Maciej Maśliński
 └Re: co na odznakę krajoznawczą? Autor: słoneczko
  └Re: co na odznakę krajoznawczą? Autor: ~Maciej Maśliński
   └Re: co na odznakę krajoznawczą? Autor: ~pppppppppppppppppppp
    └Re: co na odznakę krajoznawczą? Autor: ~Maciej Maśliński