Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Re: Kogo należy zamknąć?

Autor: ~Alicja Nowak
Data: 2005-01-20 12:59:38
Tematyka: PTTK w internecie

trochę za późno na tego typu zapewnienia. Jestem zawiedziona postawą jury, choć jak już wcześniej napisałam ( co nie zostało w ogóle wyświetlone) panu Aranowskiemu na prawde należą się szczere brawa za wymyślenie konkursu. podszedł do tego zadania fachowo, jednak wybrał nieodpowiednich (nieodpowiedzialnych) ludzi. nie wiek, kto jest twórcą regulaminu konkursu, ale proponuję Panu Maślińskiemu jeszcze raz przeczytac jego treść. Jeśli ktoś pisze, że: "Autorami wszystkich pytań w konkursie są Anna Becker-Kulińska i Maciej Maśliński." to już tego sie trzymajmy. Proszę teraz nie zrzucać odpowiedzialnośc na innych i nie pisac, że nie wszystkie pytania są pana autorstwa, tylko różnych osób i że nie zna pan na nie odpowiedzi. Lub od razu przeprosić uczestników konkursu i przyznać, że nie jest pan człowiekiem odpowiednim do takiego stanowiska. sam napisanie Jury przed nzwiskiem nie dodaje zaufania. a raz stracone zaufanie bardzo trudno odzyskać.
nie chcę brac udziału w konkursie, którego organizatorzy sa nieodpowiedzialni i nie potrafią sie do tego przyznać. zanim zada sie komuś pytanie, należy znać na nie odpowiedź.
Do przemyślenia: ze zdania Morze nie jest pomarańczowe. nie wynika że jest ono fioletowe. wiem, już na co stać jury, więc przetłumaczę: jeśli miasto A nie jest tym, które spełnia kryteria pytania nie wynika, że wasze miasto nim jest. aby sprawdzić poprawność odpowiedzi, najpierw trzeba znaleźć prawidłowe miasto, a dopiero potem sprawdzac, kto takie podał. a nie tak jak wy sprawdzacie, czy przypadkiem ktoś nie podał wam prawidłowego rozwiązania.

proponuję przyznac się do błędu i przeprosić uczestników, bo ten konkurs jest już tylko kpiną. tak samo jak wzrosła wam liczba odwiedzin na stronach, może ona szybko spaść, jeśli tak będziecie traktowac swoich gości.

Kogo należy zamknąć? - cały wątek

wszystkich wiadomości w wątku: 14
data najnowszej wiadomości: 2005-01-20
pokaż wszystkie wiadomości

Kogo należy zamknąć? Autor: Piotr Rościszewski
Re: Kogo należy zamknąć? Autor: Jurek
Re: Kogo należy zamknąć? Autor: ~Sylwia M.
 ├Re: Kogo należy zamknąć? Autor: ~Alicja Nowak
 │└Re: Kogo należy zamknąć? Autor: Andrzej S.
 │ └Re: Kogo należy zamknąć? Autor: Łukasz Aranowski
 └Re: Kogo należy zamknąć? Autor: ~Maciej Maśliński
  ├Re: Kogo należy zamknąć? Autor: ~Alfred
  ├Re: Kogo należy zamknąć? Autor: ~marcin ortyl
  └Re: Kogo należy zamknąć? Autor: ~Alicja Nowak
   └Re: Kogo należy zamknąć? Autor: ~szymon
    ├Re: Kogo należy zamknąć? Autor: ~marcin ortyl
    │└Re: Kogo należy zamknąć? Autor: ~Alicja Nowak
    └Re: Kogo należy zamknąć? Autor: ~Alicja Nowak