Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Re: Skandal z konkursem

Autor: ~Alicja Nowak [80.244.139.28]
Data: 2004-12-04 19:35:35
Tematyka: PTTK w internecie

hmm...no to widocznie korzystamy z różnych serwisów:-) ( do czegoś tą statystykę się studiuje...)
takie rozwiązanie, jakie opisujesz wydaje mi się jednak bardzo krzywdzące dla osób odpowiadających na posty. skąd mogę wiedzieć, że moje "wypociny" są pisane do posta "podpadniętego" a więc wkrótce po ich wysłaniu zostaną skasowane i wszelki ślad po nich zaginie?
co do logowania, to czytając posty do innych wątków ( i regulamin) mogłam się zorientować, że aby sie zalogowac trzeba być członkiem pttka, mieć gadu-gadu i jeszcze wypełnić długi kwestionariusz... jeśli o mnie chodzi to co do drugiego i trzeciego warunku ok. mogę nawet napisac opowiadanie i życiorys i przesłać 3 zdjęcia, ale niestety jako nie członek pttku ( nie chcę, nie mogę w tym wypadku nieistotne) nie mam takiej możliwości.
trafiłam na tą stronkę już rok temu ( dzięki konkursowi) i polubiłam ten portal, przyznam otwarcie, pytania były ciekawe i rozwijające, warte całego trudu ich rozwiązywania. mogę terz przyznać ( nie jest to ani tajemnicą ani zabronione w regulaminie), że namówiłam do udziału w konkursie też przyjaciół. co chwilę sprawdzaliśmy czy jest już nowa edycja, nowe pytania. jednak to co ostatnio dzieje sie w konkursie według mnie, źle świadczy o Jury. pytania są niejasno sformułowane, kontrowersyjne i w sumie trzeba nie wiadomo o co chodzi autorowi, jest wiele możliwych interpretacji. nie chcę tu nikogo obrażać, jednak proponuję zmianę tematyki pytań jeśli te stwarzają organizatorom trudności.

Skandal z konkursem - cały wątek

wszystkich wiadomości w wątku: 8
data najnowszej wiadomości: 2004-12-04
pokaż wszystkie wiadomości

Skandal z konkursem Autor: ~orzeł
Re: Skandal z konkursem Autor: ~Zbyszek
 └Re: Skandal z konkursem Autor: Łukasz Aranowski
  └Re: Skandal z konkursem Autor: ~(autor anonimowy)
   ├Re: Skandal z konkursem Autor: ~WOŚ
   └Re: Skandal z konkursem Autor: ~Alicja Nowak
    └Re: Skandal z konkursem Autor: Łukasz Aranowski
     └Re: Skandal z konkursem Autor: ~Alicja Nowak