Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Re: PTTK a informacja

Autor: Łukasz Aranowski [213.241.35.242]
Data: 2004-12-03 10:53:36
Tematyka: PTTK w internecie

Witam!!!

> Ale ja pytam o stronę główną PTTK.

Skoro tak, to odpowiem ja. :-)

Serwis PTTK składa sie z kilku integralnych części. I takową integralną częścią są strony jednostek PTTK - w tym strona COTG.

Nigdy na stronie głównej PTTK nie uda się zamieszczać zawiadomienia o wszystkich imprezach w PTTK. Staram się pilnować tych najważniejszych, lecz nie zawsze informacje do mnie spłyną. Jeżeli chodzi o imprezy górskie, to pełną kompetencją cechują się strony COTG:
http://cotg.pttk.pl/

Powtarzam - strony jednostek są integralną częścią serwisu PTTK. Dlatego właśnie robię wszystko, aby zgromadzić je na jednym serwerze i o jednolitej adresacji.

Mam nadzieję, że w miare upływu czasu w dziale "Imprezy" na tej stronie coraz mniej będzie podstron z poszczególnymi imprezami, a coraz więcej linków do stron oddziałów, komisji i innych jednostek Towarzystwa. Najlepsze źródło wiadomości o imprezie to wszak organizator... :-)

W tej chwili serwis główny PTTK (czyli sama domena www.pttk.pl) to 2000 podstron merytorycznych (nie liczę plików technicznych - np. obsługujących niniejsze Forum). I ta liczba ostatnio spadła bo "na własne śmieci" wyprowadziły się dwie Komisje - Krajoznawcza i Historii i Tradycji. I to jest tendencja bardzo słuszna. Zatem najbliższe informacje o CZAK-u też nie bedą na stronie głównej PTTK, a na stronie Komisji Krajoznawczej. Od nas będzie tylko link.

Pozdrawiam,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

PTTK a informacja - cały wątek

wszystkich wiadomości w wątku: 4
data najnowszej wiadomości: 2004-12-03
pokaż wszystkie wiadomości

PTTK a informacja Autor: Tomek Dygała
Re: PTTK a informacja Autor: Ala i Jurek
 └Re: PTTK a informacja Autor: Tomek Dygała
  └Re: PTTK a informacja Autor: Łukasz Aranowski