Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

PTTK w internecie

forum

wszystkich wiadomości w wątku: 3
data najnowszej wiadomości: 2003-01-21

Temat: forum
Autor: Alf
Data: 2003-01-18 09:58:20

Łukaszu, czy można było by udoskonalić forum tak, aby po rozwinięciu "pokaż wszystkie wiadomości w bieżącym watku" automatycznie się odznaczały jako przeczytane , a nie jak jest teraz, że trzeba pojedynczo klikać na daną wiadomość.

Temat: Re: forum
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2003-01-18 10:25:09

Niestety nie. :-(
Obecnie przeczytane są odznaczane trywialnym chwytem zmiany koloru linka po obejrzeniu strony o danym URL. Aby spełnić Twój postulat musiałbyś się na forum logować, aby system mógł zapamiętywać, które wiadomości przeczytałeś, a które nie.

Oczywiście jest to możliwe do zrobienia i nawet nie jest bardzo skomplikowane, ale niestety dosyć czasochłonne. No i trochę skomplikowałoby życie "okazyjnym" uczestnikom forum, którzy nie chcieliby tworzyć nowego profilu i za każdym razem logować się, aby raz na miesiąc wpaść na forum i "zerknąć" co słychać. Pomijam już fakt, że forum po takiej zmianie przeszłoby zupełną rewolucję.

Podsumowując - kiedyś - może. Chwilowo - na pewno nie. :-(

Pozdro,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: forum
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2003-01-21 14:31:07

Uznałem, że pod ten temat najlepiej się podłączyć... ;-)

Poprawiłem jedną rzecz, która szczególnie widoczna była w wątku "Gościniec - 2 pytanka". Teraz w pewnym momencie utracone zostaje wątkowanie, ale za to drzewo wątku nie rozjeżdża się tak jak do tej pory na skutek przenoszenia wyrazów do linii pod spodem. Teoretycznie wszystko zostało po staremu - drzewo ciągle istnieje - różnica jest tylko w wyświetlaniu.

Pozdrawiam,
Łukasz Aranowski
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski