Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Krajoznawstwo

Sielpia2004- Dyplom....

wszystkich wiadomości w wątku: 3
data najnowszej wiadomości: 2004-07-18

Temat: Sielpia2004- Dyplom....
Autor: ~Łukasz/Bogatynia
Data: 2004-06-22 09:35:51

Witam!!! Czy otrzymaliście już dyplomy z OMTTK 2004? Ja już go otrzymałem i byłem bardzo zdziwiony, gdyż widniał na nim napis "(...) za udział w konkursie." Nie było napisane nawet, które miejsce zajęliśmy.
A co do nagród to również jestem zaskoczony, gdyż w Sielpi jeszcze na zakończeniu było widać jakie są nagrody i dla jakich miejsc zostaną wręczone (Było nawet dla VI miejsca...). Jednak ja z moją drużyną nie otrzymaliśmy żadnych nagród, a utrzymaliśmy się na IV pozycji. Sądziłem, że po tak nie udanym "Uroczystym zakończeniu" organizatorzy postarają sie by wszystko w poźniejszym czasie zostało wykonane jak należy (oczywiście mam na myśli dyplomy....)

Łukasz

Temat: Re: Sielpia2004- Dyplom....
Autor: ~marcin
Data: 2004-06-24 12:13:31

Prawda, te dyplomy, które dotarły do szkół są zrobione niedbale, na tych "za udział" brak nazwisk, a na innych nazwiska wypisane są z błędami. Podpisy "wz" mogę jeszcze zrozumieć, ale dlaczego nie ma żadnego śladu MENiS-u, przecież etap wojewódzki podpisywał kurator oświaty ?
Dobrze, że w ogóle doszły przed końcem roku szkolnego.
Co do nagród to faktycznie były inne (skromniejsze) niż te, które mogliśmy zobaczyć (przypisane już do miejsc) w Siepii.
Marcin

Temat: Re: Sielpia2004- Dyplom....
Autor: ~Anka
Data: 2004-07-18 14:44:18

Macie rację. Sama byłam uczestniczką konkursu w Sielpii. Totalny niewypał. Szczególnie jeśli chodzi o nagrody i dyplomy, właściwie to całe zakończenie okazało się klapą. Jedyne co było ok to atmosfera w mojej drużynie i fakt,że dzięki konkursowi poznałam wiele ciekawych osób z poza mojego województwa, z którymi nadal utrzymuję kontakt.