Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Tematyka ogólna

konkurs tur.-krajoznawczy

wszystkich wiadomości w wątku: 4
data najnowszej wiadomości: 2004-07-19

Temat: konkurs tur.-krajoznawczy
Autor: ~Sylwek
Data: 2004-06-16 21:13:59

Ogólnopolski konkurs turystyczno-krajoznawczy który odbył się w Siepli Wielkiej to też wielka lipa.Organizacja była beznadziejna a sędziowie nie mieli zielonego pojęcia co robią.Umawiali się z uczestnikami na wyjazd (na marsz na oriętację) autokarem o godz. 8.30 a tak naprawdę wyjazd był spóźniony o jedną godzinę.Do konkursu o nazwie turystyczne ABC wszystkie drużyny miały dostać kartę do której sędziowie mieli wpisywać wyniki z poszczególnych konkurencji a okozało się że jedna drużyna nie dostała tej że karty.Tak jak już napisałem na początku organizacja była fatalna ponieważ wszystkie konkursy były opóźnione a wyniki były także podawane później.Nic nie odbyło się zgodnie z harmonogramem oprócz niedzielnego obiadu.Oprócz tego chciałbym dodać,że uczestnicy mieli zorganizowaną tylko jedną wycieczkę i to pieszą a opiekunowie prawie codziennie jeździli na interstujące wycieczki i to autokarem.

Temat: Re: konkurs tur.-krajoznawczy
Autor: Tomek Dygała
Data: 2004-06-16 21:45:48

Tak sobie czytam Wasze, jak sądzę słuszne i żale i zastanawiam sie czy poza wypłakiwaniem się na forum zrobiliście coś jeszcze.

Myślę że wszyscy mający jakiekolwiek uzasadnione pretensje powinni wystąpić do organizatora oraz do Zarządu Głównego PTTK, z pisemną skargą.

pzdr.
Tomek D

Temat: Re: konkurs tur.-krajoznawczy
Autor: ~Pełzak
Data: 2004-06-17 20:35:40

Pewnie, że zrobilismy! 30 opiekunów z całej Polski już w Sielpi napisało protest do ZG PTTK a propos tego co się działo w trakcie Finałów. Po powrocie dołączyliśmy jeszcze do tego aneks...

Temat: Re: konkurs tur.-krajoznawczy
Autor: ~kasia z tomaszowa
Data: 2004-07-19 12:13:02

ludzie ja znam tylko miejsca a punktacji nie ma!!. Poza tym ten cały turniej to była jedna wielka kicha. Tak poprostu sie nie robi. Główny organizator gdzies zwiał w ostatni dzien!! co to miało być?? Nasza drórzyna jedzie w przyszłym roku ale mamy nadzieje ze takich cyrków józ nie bedzie.
PS. Pozdrowienia dla gimnazjalnej drózyny z pabianic