Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Tematyka ogólna

turystyka kwalifikowana

wszystkich wiadomości w wątku: 9
data najnowszej wiadomości: 2006-05-14

Temat: turystyka kwalifikowana
Autor: ~szejla
Data: 2004-03-23 16:27:49

WITAJCIE ! piszę pracę na temat turystyki kwalifikowanej w PTTK (Oddział Wrocławski). Czy ktoś mógł by mi pomóc ???? Szukam materiałów, biblioteczka PTTK-owska nie ma w swych zbiorach za wiele pozycji, a jeśli są to bardzo stare wydania. Możecie mi podpowiedzieć gdzie znajdę coś na ten temat ? A może czyta to ktoś, kto zajmuje się tym ? Będę ogromnie wdzięczna za wszelkie sugestie. POZDRAWIAM !

Temat: Re: turystyka kwalifikowana
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2004-03-23 16:42:07

Czołem!

Tego typu postów pojawia się na naszym Forum coraz więcej. W zasadzie odpowiedź na nie nasuwa mi się jedna: STUDENCI WSZYSTKICH UCZELNI - ŁĄCZCIE SIĘ. Gdyby te wszystkie prace licencjackie i magisterskie w końcu opublikować w sieci - źródeł byłoby co niemiara.

Zachęcam zatem wszystkich czytających ten post studentów kierunków szeroko pojętej turystyki. Jak już zwalczycie przeszkody i napiszecie swoją pracę zaliczeniową, licencjacką czy magisterską - prześlijcie ją do nas (najlepiej razem z oceną i recenzją). Opublikujemy ja na naszych stronach ku pożytkowi nastepnym pokoleniom studentów.

Pozdrawiam,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: turystyka kwalifikowana
Autor: Krzyś
Data: 2004-03-23 16:48:27

A gdzie i u kogo to piszesz i czy
masz juz temat lub plan pracy ?
Z bibliotek to spróbuj Inst GiRR na Uni Wroc, ewentualnie dosyć ciekawe zbiory ma biblioteka przy ul Szewskiej, a jeśli chodzi o O/Wroc to
co konkretnie cie intersuje ?

Krzysiek R SKPS

Temat: Re: turystyka kwalifikowana
Autor: Ewa Polańska
Data: 2004-03-23 23:58:42

A, gdyby od kandydatow, lub przynajmniej studentow wydzialow obslugi ruchu turystycznego, wymagano uprawiania jakiejs dziedziny turystyki kwalifikowanej, to nie byloby pytan typu "co to jest turystyka kwalifikowana?" i nie mieszaloby sie biednym studentom z definicja turysty co to koniecznie musi nocowac przynajmniej jedna noc poza domem. A turysta, ktory przewedruje w niedziele 20 km szlakami lesnymi to nie spacerowicz , lecz pelna geba turysta pieszy, ktory w trakcie wedrowki zwiedzal rezerwaty przyrody, zabytki architektury lub po drodze miel przyjemnosc zapoznania sie z jakimis ludowymi zwyczajami, a przed wieczorem wrocil do domu.

Temat: Re: turystyka kwalifikowana
Autor: ~Krystyna Nowacka
Data: 2004-03-29 22:22:55

Witaj, ja takze mam problem zwiazany z turystyka kwalifikowana. Jednak moj problem jest troche inny. Pisze prace na temat wspinaczek wysokogorskich i nie wiem do jakiego rodzaju turystyki sie to zalicza. Czy ktos moze mi pomoc???
Pozdrawiam serdecznie, Krycha

Temat: Re: turystyka kwalifikowana
Autor: ~szejla
Data: 2004-03-31 16:49:03

Pracę piszę w PWSZ w Lesznie. Temat dotyczy wpływu PTTK-u na turystykę kwalifikowaną, w pracy opisuję wszystkie rodzaje tej turystyki dostępne w PTTK-u O/Wrocławski i zależy mi szczególnie na czymś co pomogło by mi podsumować pracę i zawrzeć perspektywy rozwoju tur. kw. we Wrocławiu i okolicach.

Temat: Re: turystyka kwalifikowana
Autor: ~arto
Data: 2004-09-29 23:04:56

po pierwsze to nie ma wydzialu obslugi ruchu turystycznego a po drugie owszem turysta jest kazda osoba korzystajaca z minimum jednego noclegu ale tylko w swietle widzenia prawa turystycznego...

Temat: Re: turystyka kwalifikowana
Autor: ~:)
Data: 2006-05-14 13:28:35

do turystyki aktywnej!!!

Temat: Re: turystyka kwalifikowana
Autor: WoBa
Data: 2006-05-14 21:38:31

To może jakieś argumenty, My dear anonim