Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Tematyka ogólna

ogrodzić tatry ?!!

wszystkich wiadomości w wątku: 6
data najnowszej wiadomości: 2005-07-23

Temat: ogrodzić tatry ?!!
Autor: ~kizi
Data: 2004-03-21 08:32:00

W sejmie posłowie pracuja nad nową ustawą dotyczącą tatr! W jednym z jej zapisów jest mowa o ogrodzeniu wszystkich miejsc w tatrach, gdzie można spasć ,tzn zdaniem pań i panów poslów należy ogrodzić cala Orlą Perć!!!! czy to nie jest chore? wpisujcie sie na znak protestu przed tym idiotychnym zapisem! :

Temat: Re: ogrodzić tatry ?!!
Autor: ~Michalfo
Data: 2004-03-21 11:05:31

Jest to pomysł tak głupi jak wchodzenie na Everest w szortach, podkoszulce i klapkach! Po takim zabiegu Tatry straciłyby urok. Nawet nie dałoby się spokojnie powspinać. Kto sądzi inaczej ten debil.

Temat: Re: ogrodzić tatry ?!!
Autor: ~arto
Data: 2004-03-21 11:29:27

hehe,jeden z glupszych pomyslów naszego rzadu! nie dosc, ze nie radza sobie z polityka to jeszcze probuja "troszczyc" sie o ludzi w gorach, niszczac naturalne piekno TPN.MOze od razu zrobic schody ruchome i Mc Donalda na giewoncie???

Temat: Re: ogrodzić tatry ?!!
Autor: ~critical
Data: 2004-03-21 16:40:23

Kolejna lipa.... i tak to nie wypali. Tak jak nie udały sie inne genialne pomysły jak zalanie Piątki betonem i postawienie elektrowni, jak tunel na Słowacje przez Tatry, jak wybudowanie dwupasmówki dookoła gór itp. Nie warto sie przejmować :D

Temat: Re: ogrodzić tatry ?!!
Autor: ~Stępień
Data: 2004-03-29 14:46:01

To co wyprawiają nasi kochani politycy przechodzi (dość często zresztą) ludzkie pojęcie.:-) Moim zdaniem zamiast marnować pieniądze na takie bariery (przecież jak turysta ma spaść to i tak spadnie i metalowy łańcuch czy barierka i tak go nie powstrzymają) powinno się uświadamiać takich ludzi o niebezpieczeństwach. Może np. wprowadzić jakieś kursy, egzaminy czy Karty Turysty uprawniające do chodzenia po trudnijeszych partiach gór? To tylko takie luźne pomysły ale wydaje mi sie, że były by lepsze niż szpecenie naszych pięknych gór żelastwem.

Temat: Re: ogrodzić tatry ?!!
Autor: WoBa
Data: 2005-07-23 16:23:35

Z tym McDonaldem to nie taki głupie :-):-):-):-):-)

A wracając do sprawy. Post piszę gdy już wiadome jest że ten idiotyzm nie przeszedł. Ale to było tak głupie że aż mi brakuje naprawdę słów. Zamiast uchwalić dodatkową kase na Sokoła to oni będą zmniejszać wypadki... :|:|:|

Pozdrawiam

WOJTEK