Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

PTTK w internecie

SKANDALICZNY KONKURS

wszystkich wiadomości w wątku: 3
data najnowszej wiadomości: 2004-03-09

Temat: SKANDALICZNY KONKURS
Autor: ~JAN
Data: 2004-03-08 12:13:53

w dniu 8 marca otrzymałem wyproszoną nagrodę za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie "Góry polskie w malarstwie" która z Krakowa została wysłana 4 marca co jest nieprawdą że nagrody zostały rozesłane jak stwierdził Kol. Łukasz Aranowski cytuję "Zebrane adresy przekazałem do COTG, skąd uzyskałem zapewnienie, że nagrody zostały wysłane pocztą w dniach 23-25 lutego" A prawda jest taka że informacja o nieotrzymanych nagrodach na forum ukazała się właśnie w dniu 4 marca 2003r.tzn nagrody zostały wysłane po mojej interwncji.A super skandalem jest cytuję "Dla zwycięzców tego etapu - trójki osób które uzyskały 10 punktów - przewidzieliśmy nagrodę dodatkową. Jest nią książka "Tadeusz Staich - człowiek gór, sługa słowa". Chcielibyśmy aby zachęciła Was ona do dalszego poznawania uroków gór polskich - tak pięknie przez Niego opisywanych" Tej nagrody nie otrzymałem to chyba wielka fikcja bo nagroda została tylko "przewidziana". Zostałem oszukany kolejny raz przez Polskie Towarzystow Turystyczno Krajoznawcze.

Temat: Re: SKANDALICZNY KONKURS
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2004-03-08 15:26:16

Witam!!!

Sprawa jest już wyjaśniona. Nie zostałeś oszukany - nastąpiła pomyłka i to z mojej winy. Po prostu przesyłając Wasze adresy do COTG (który wysyłał nagrody) pomyliłem osoby, które zajęły I-sze miejsce. Zamiast Ciebie i Michała Zielińskiego dodatkowe książki dostały dwie inne osoby (zdobywcy drugiego miejsca). Za tą pomyłkę bardzo serdecznie Ciebie oraz Michała przepraszam. Oczywiście brakujące książki zostaną Wam dosłane.

Mimo że pomyłka leży po mojej stronie pozwolę sobię zauważyć, że nie sądzę, aby ranga sprawy warta była aż tak dużych emocji...

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam,
Łukasz Aranowski
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: SKANDALICZNY KONKURS
Autor: ~rwel
Data: 2004-03-09 08:57:46

"MIMO że pomyłka leży po mojej stronie (...)nie sądzę, aby ranga sprawy warta była aż tak dużych emocji..."
To co by się działo, gdyby była po tamtej stronie?
A tak poważnie - za zaniedbanie i błąd organizator konkursu przeprosił i to by zamknęło temat...