Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

PTTK w internecie

Konkurs

wszystkich wiadomości w wątku: 10
data najnowszej wiadomości: 2004-03-10

Temat: Konkurs
Autor: ~Jan
Data: 2004-03-02 10:02:02

Od zakończenia drugiej edycji konkursu minęło już dwa miesiące. dokonano podsumowania - pięknie -podano jakie nagrody zostały ufundowane przez organizatorów. Tylko uczestnicy tego konkursu do dnia dzisiejszego tych nagród nie otrzymali / poza nielicznymi/.Proszę o skomentowanie takiej działalności.

Temat: Re: Konkurs
Autor: ~Łukasz
Data: 2004-03-03 15:59:03

Wysyłałem do admina mejla, z tym samym zapytaniem. Od ponad tygodnia czekam na odpowiedź i jak nagród nie ma, tak jakiejś informacji też ni ma.

Temat: Re: Konkurs
Autor: ~JAN
Data: 2004-03-03 21:35:08

To znaczy że ten konkurs to wielka fikcja tak jak ta cała działalność turystyczna. Daltego nie odpowiadam na pytania trzeciej edycji. To jest skandal. Niewiadomo dla kogo ten konkurs został zorganizowany.

Temat: Re: Konkurs
Autor: Tomek Dygała
Data: 2004-03-04 09:23:03

Mnie zachwyca ostatnie pytanie:

"Wśród wydawnictw PTTK, szczególna rolę odgrywają, oprócz "Wierchów" i "Ziemi", Kanon Krajoznawczy Polski i wielotomowy Słownik Geografii Sudetów.
Z czyjej inicjatywy i pod czyją redakcją ukazały bądź ukażą się te dwa wydania? Prosimy o podanie imion i nazwisk tych dwóch osób."

Biorąc pod uwagę ze Słownik Geografii Turystycznej Sudetów, wychodzący od 1989 r, tylko w początkowej fazie był wydawany przez wydawnictwo PTTK Kraj a teraz tzn od ok. 1993 r wszystkie kolejne tomy wydaje prywatne wydawnictwo, to chyba ciężko mówić o tym iż jest to "wydawnictwo PTTK"?

Tomek D

Temat: Re: Konkurs
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2004-03-04 09:37:57

Witam!

Nie wiem do jakiego admina wysłałeś maila z zapytaniem - ja w każdym bądź razie nie otrzymałem od Ciebie, Łukaszu, żadnego maila.

Wysyłką nagród w drugiej edycji konkursu zajmuje się Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej, który jest fundatorem nagród. Pewne opóźnienie (za które bardzo przepraszam) wynikło z tego, iż jury w drugiej edycji nagrodziło sporą liczbę osób. Miesiąc trwało zanim zebraliśmy adresy wszystkich - spora częśc maili podanych przy rejestracji okazała się nieaktualna i trzeba było dzwonić do ludzi. Nie zawsze udało sie wszystkich zastać w domu i stąd tyle czasu to zajęło.

Zebrane adresy przekazałem do COTG, skąd uzyskałem zapewnienie, że nagrody zostały wysłane pocztą w dniach 23-25 lutego.

Ze swojej strony postaram się skontaktować z COTG i upewnić się, że wszystkie przesyłki zostały wysłane i nie nadszedł żaden zwrot.

W trzeciej edycji - podobnie jak w pierwszej - wysyłka nagród zajmę się osobiście i zapewniem, że żadnych problemów nie będzie.

I jeszcze odpowiadam na wątpliwości jednego z dyskutantów a'propos faktu druku wydawnictwa o Sudetach przez prywatną firmę, co ma być kryterium bycia lub nie wydawnictwem PTTK. Jeżeli przyjąć takie kryterium za sensowne, to wydawnictwami PTTK nie są również np. "Gościniec PTTK", tudzież "Ziemia".

Pozdrawiam,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Konkurs
Autor: Jacek Potocki
Data: 2004-03-04 10:20:37

No, to niezupełnie to samo. "GOściniec" czy "Ziemia" są wydawane przez PTTK (Towarzystwo finansuje druk). A Słownik nie. On był owszem PTTK-owski na początku, ale w sytuacji gdy materiał ukazywał się w druku pięć (albo i więcej) lat po oddaniu maszynopisu, pomysłodawca w końcu stracił cierpliwość i przeniósł wydawanie do prywatnej firmy.

Temat: Re: Konkurs
Autor: ~Łukasz
Data: 2004-03-04 18:11:20

Dziwne, że nie dostałeś mojego mejla. Adres wziąłem ze strony http://www.pttk.pl/kontakt.php i mejl został wysłany na adres mendel[małpa]pttk.pl

Temat: Re: Konkurs
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2004-03-05 09:26:21

Czołem!

To dobry adres (prosiłbym tylko abyś nie podawał go w postaci jawnej - i tak juz sporo spamu dostaję). Niemniej jednak - pomimo tego, że jeszcze raz teraz sprawdziłęm stare maile - nic od Ciebie nie mogę znaleźć. :-(

Pozdrawiam,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Konkurs
Autor: ~Arkady
Data: 2004-03-06 22:05:55

Potwierdzam. Adres jest dobry. Dzieki niemu sprostowałem też swoje dane kontakotowe.

Temat: Re: Konkurs
Autor: ~Karola
Data: 2004-03-10 08:21:36

Tan konkurs powinien być dla ciebie satysfakcją, a nie chodzi tu o same nogrody ty materialisto. Samo to że zająłeś pierwsze miejsce ci nie wystarczy? Przecież nie wygrałeś samochodu hihihi.

Uwaga administratora!
Serdecznie proszę o powstrzymanie emocji i nie używanie wobec dyskutantów słów uznawanych za obraźliwe. Wiadomość została skorygowana.
Łukasz Aranowski