Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

PTTK w internecie

Reklamy na Forum

wszystkich wiadomości w wątku: 3
data najnowszej wiadomości: 2004-05-31

Temat: Reklamy na Forum
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2004-02-25 12:12:18

Witam!!!

Przypominam, że wszelka reklama na Forum jest zakazana. Niestety pewien hotel nad morzem troszkę się zagalopował w swojej chęci reklamowania się u nas. Odcięcie go było trudne z powodu tego, że łączył się z numerów TP S.A. W związku z powyższym odciąłem wszystkie te wiadomości które zawierać będą nazwę tego hotelu. W przypadku kolejnej recydywy i próby obchodzenia swoją reklamą tego zakazu będę zmuszony zgłosić sprawę do tepsowego abuse'a.

Osobom, które koniecznie chcą się reklamować na naszych stronach polecam kliknięcie w link "reklama w naszym serwisie" na samym dole strony.

Jednocześnie przepraszam użytkowników naszego Forum za fakt pojawiania się takich reklam. Nie zawsze wszystko uda sie w porę skasować. Na szczęście Wy jesteście czujni i szybko zgłaszacie takie przypadki do moderatora. Dzięki! :-)

Pozdrawiam,
Łukasz Aranowski
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Reklamy na Forum
Autor: ~pienk
Data: 2004-05-25 12:26:24

Ja tez dostawalem reklamy jakiegos hotelu pod warszawa. Adres e-mail wzieli z Waszej strony internetowej. Ale sie nie certolilem. Od razu poszlo do organow scigania. (Ustawa z dn 18.07.2002 r. o swiadczeniu uslug droga elektroniczna Art.24.1. "Kto przesyla za pomoca srodkow komunikacji elektronicznej niezamowione informacje handlowe, podlega karze grzywny")

Pozdrawiam

Temat: Re: Reklamy na Forum
Autor: ~Sławek Juraszewski
Data: 2004-05-31 13:57:26

i co dalej?
proszę PIENKu o ciąg dalszy tej historii.