Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Tematyka ogólna

PTTK.NET

wszystkich wiadomości w wątku: 4
data najnowszej wiadomości: 2002-12-28

Temat: PTTK.NET
Autor: ~Tomek Frączek
Data: 2002-12-06 00:00:00

Cześć!!

Słuchajcie... Chcę otworzyc nowy serwis o PTTK o adresie www.pttk.net. Serwis będzie oferował aliasy - nazwa@pttk.net, domeny - www.nazwa.pttk.net, reklamy a to wszystko byłoby za darmo. Czy chcielibyście żeby powstał taki serwis??? Co byście chieli w takim serwisie jeszcze widzieć??? Czekam na prawdziwe odpowiedzi!!!

Temat: Re: PTTK.NET
Autor: ~Mirek
Data: 2002-12-14 00:00:00

1. Masz zgode PTTK na to?
2. Po co drugi serwis? Ten jest bardzo często aktualizowany, ewoluuje w dobrym kierunku. nie widzę uzasadnienia w tworzeniu kolejnego serwisu.. no chyba, że ktoś chce zbic kasę...

Temat: Re: PTTK.NET
Autor: ~Tomek Frączek
Data: 2002-12-27 00:00:00

Przepraszam pana, ale po co mi zgoda jeżeli to jest serwis POŚWECONY(zanaczam poświęcony) PTTK oraz jest własnością prywatną. A kasy tutaj na tym serwisie nie mam zamiaru zbić ponieważ jak już napisałem(proszę czytać uważnie) bezie to serwis który będzie rozdawał konta i wszyskie inne rzeczy ZA DARMO!!!

Temat: Re: PTTK.NET
Autor: ~Mirek
Data: 2002-12-28 00:00:00

Szanowny Panie Tomaszu!

Co z tego, że będzie poświęcony PTTK? Idąc tym tokiem myślenia mógłbym wykupic domeny typu coca-cola.pl fiat.pl itp. zrobic tam własne serwisy i twierdzić, że to sa serwisy poświęcone coca-coli czy też fiatowi. Wprawdzie ma Pan racje, polskie prawo najprawdopwoodbniej nie reguluje tego typu własności, ale w stanach odbyło sie już wiele procesów o "zagarnięcie" domeny podmiotów do tego nie uprawnionych. W Polsce NASK też troszke sie przed tym chroni każąc sobie udowodnić własność do pewnych nazw - polecam próbe zarejstrowania domeny typu pttk.org.pl czy innej.

Dobrych stron nigdy za wiele, ale prosze powiedzieć CO KONKRETNIE miałby zawierac ten serwis INTERESUJACEGO i jednocześnie nie dublującego oficjalnego serwisu?

pozdrawiam

ps. proponuje lepiej założenie serwera news albo dobrego forum o PTTK, to gwarantuje zainteresowanie.